1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 100 - 13. narozeniny! Honza Svatoš | 1. 4. 2009

100 + 13!

Tramtararáááááááá! :-) Dámy a pánové! Kluci, holky a kuřata, je to tady!!! Kulatá, ta nejkulatější, stáááá verze a dovršený 13. rok existence programu!! Největší z největších dnů! Dokázali jsme to - dožili jsme se toho! :-)

 

Kdo by si před 13ti lety pomyslel, že tenhle projekt vydrží tak dlouho. Že se v něm sejde a seznámí tolik skvělých lidí, že bude sloužit tolika z Vás, že nasbíráme takové množství textů a údajů, a pomůžeme takovému počtu čtenářů, chcete-li uživatelů. Cesta to nebyla snadná, ale tím lépe, získali jsme díky tomu mnoho zážitků a naučili jsme se spousty nových věcí. Poznali jsme nespočet lidí, dobré i zlé, pracovité i líné, chytré i pana PtaPtu ;-) Například do knihovny cheatů přispělo svou radou (někdy i velmi dlouhým textem) 1621 z Vás! To myslím, že mluví za vše.

Nechci zde sepisovat historii programu, tu ostatně můžete najít na webu, chci jen v krátkém souhrnu poděkovat Vám všem, kteří si program stahujete a Vám všem, kteří se na něm i podílíte!

 

Chci tu hlavně poděkovat Mirkovi Mouchovi, že se mnou táhne projekt skoro od začátku a věnoval mu tolik let života a tolik energie! Chci poděkovat Kajli, že si mě díky Cheateru našla a poslední tři roky je po mém boku a dává mi svoji láskou sílu pokračovat. Děkuji i Ondrovi Mirtesovi, že strávil tolik let věrný své redaktorské práci, práci na našich webech a naučil mě na nich udělat mnoho nového. Děkuji Jakubovi Hladíkovi za jeho elán, nové nápady, pracovitost a angažovanost, díky které jsem se někdy musel za sebe stydět ;-). Díky Martinovi Jurčovi, že i přes své vytížení ve škole a práci je pořád aktivním členem a snad pomůže i v pokračování tohoto projektu. Díky pro Mirka xmilka Sýkoru a to nejen za mravenčí práci na knihovně o filmech, ale on ví i za co ještě. Díky pro Honzu Krajdla, který je jeden z nejdéle nejspolehlivějších redaktorů. Děkujeme klukům z DaT Softwaru, že se postarali o vznik i část obsahu knihovny mininávodů.

Poděkovat také musíme opravdové spoustě členů, kteří se z různých důvodů nedočkali v aktivním stavu tohoto vydání: Díky pro Michala Deuse, který vedl náročnou knihovnu návodů plus a nezcvokl se z toho ;-), Michala Kroču za jeho dlouhou spolupráci na bonusových knihovnách, kterou skvěle vykonával i ve svém nízkém věku. Děkujeme Kubovi Dvořákovi, že v týmu ukázal co umí a že je velmi schopný (všeho) ;-), Davidu Hořínkovi za jeho bonusovky narvané internetovými odkazy, Vlastovi Kouřimskému za rozjetí knihovny Citátů, Davidovi Smejkalovi, kterého sice nikdy nikdo neviděl, ale i přesto dokázal vytvořit a spravovat knihovnu Webdesignu a ještě být naladěn na stejné vlně jako já :-). Zdeňkovi Apolenovi za pokus o oživení několika bonusovek a na závěr hromadné díky pro nejstarší gardu - nejdéle neaktivním Honzovi Menšíkovi, Michalovi Pecháčkovi, Markovi Dovinovi, Petru Novákovi a dalším (určitě jsem na někoho zapomněl, za což se moc omlouvám)!

 

Mimo "redaktorské" děkování musím ještě vyzdvihnout Tomáše Vrabce za jeho e-asistentskou činnost, kdy byl moji pravou rukou a vyřídil obrovské množství emailů a také za jeho práci na Poradně. Pak tu máme Davida Noruena Adámka, který stvořil současný defaultní skin/grafický obal Cheatera a mnoho dalších kvalitních grafických podob (ke stáhnutí na webu). Nesmím zapomenout na díky pro návodáře Anh Haie, protože takové čuně se jen tak nepotká, a který mě naučil, že kuře a výfuk může mít i sexuální využití ;-) A další návodář Filip Richter? Kapitola sama pro sebe ;-) Uf, konec děkování, padla, jde se dál :-)

 

Zajímavost - k 50. verzi vyšel editorial, ve kterém odpovídám na dotaz jednoho čtenáře, který zněl, jestli hodláme vydržet do verze 100. Odpověděl jsem, že já ne. A vidíte, spletl jsem se. :-)

 

Do této verze se každý snažil přispět co jen mohl nejvíc, protože nebylo a není jisté, jak to bude dál. Mirek se vybičoval k výkonu a dotáhl knihovnu cheatů na moc pěkných 5500 položek!

Kajli Vám chtěla také udělat radost, takže se připravte na 100 nových vtipných obrázků!

Xmilek se vrátil, aby dotáhl svoji knihovnu k číslu 2200 a vysvětlil, kde byl.

Ondra udělal něco, co nikdo nečekal, vydal několik let neaktivní knihovny!

Jake splnil co slíbil a dodal texty k 50ti albům!

 

Upozornění, vyšla aktualizovaná knihovna ScoFake, která bude shrnovat VŠECHNY drby, které se v editorialech objevily, tak si to nenechte ujít! Je tam koncentrovaná pravda o týmu a taky na tom krásně uvidíte, jak se někteří lidé v průběhu let měnili (a kteří ne) ;-)

 

Upozornění č.2 - Jake slíbil, že vydá i další verzi ScoSofťácké knihovny, jen ji nestihne do uzávěrky. Takže pokud ještě teď není na webu, brzo bude!

 

A teď je tady asi to, co pár z Vás bude zajímat. JAK TO TEDY BUDE DÁL?? Je tu avizovaný konec projektu? Ano i ne! Šalamounská odpověď. V této chvíli zkrátka nevíme, jak přesně dál. Nechce se nám končit, ale víme, že beze změn to nepůjde. Rozhodně žádný nový program nebo web připravený nemáme, takže se spíš dostáváme do období, kdy budeme přemýšlet a dohadovat se co dál.

Hlavní (pravidelné) knihovny se ze čtyř smrsknou na dvě (cheaty+návody), ostatní budou nepravidelné. U hlavních knihoven se pokusíme zachovat jakousi pravidelnost, i když teď ještě neslibujeme, že to bude měsíční frekvence, tak jako dosud. Sledujte web, tam se dozvíte víc!

 

Redakční drby:

Na redakční drby už dlouho nepřišla žádná reakce od čtenářů, takže o ně už asi není zájem. :-( Pokud je mám obnovit, hlasujte na redakční e-mail drby ANO nebo drby NE. Hlasy od redaktorů a členů ScoTeamu se nepočítají. A jestli jste si jen chtěli přečíst, že jste úchylové, čuňata apod. tak ano, jste :-)

 

>>> pokud máte zájem, můžete si přečíst VŠECHNY drby (nejen moje, ale i z Mirkova editorialu), které kdy vyšly, v knihovně ScoFake, která vyšla ke 100. verzi! <<

 

 

Special thanx:

Hlavně díky Mirkovi, DevelXovi, Ondrovi, Jakovi, Krajdlovi, Verče a dalším za práci na aktuálních knihovnách.

 

Pokud nám chcete pomoci i jinak, pošlete nám svůj text do jakékoli knihovny. Nezapomeňte na naše heslo: "Hráči hráčům!!"

 

Honza & Mirek & ScoTeam

 

Děkujeme za dočtení až sem a budeme se opět těšit někdy nashledanou!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.