1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
O nás
Scorpions Team je malá skupina lidí, která ve svém volnu již více jak 20 let vyrábí weby a programy pro hráče. Členem se může stát prakticky každý, kdo má chuť se jakýmkoli způsobem podílet nebo zapojit do naší činnosti. 
 
Za dobu své existence jsme vyrobili desítky webů, mezi nejznámější patří třeba gta.cz, což je největší český a slovenský web o sérii her Grand Theft Auto, pak právě tento web cheater.cz, který obsahuje největší sbírku cheatů a návodů pro PC, velmi úspěšnou Mafii centrálu, kde najdete vše o hrách série Mafia, NFS centrálu, Gothic centrálu, Worms centrálu atd.
Mnoho webů bylo již ukončeno nebo uspáno, např. legendární Poradna pro hráče her. Některé weby běží už jen ze sentimentálních důvodů, i když online hra, o které web byl, už neexistuje - Hidden Chronicles
 
Do našeho portfolia slávy patří jistě i programy Cheater / WinCheater / WinCheater 2, které hlavně v době své zlaté éry znal skoro každý hráč. Jen WinCheater 2 byl za celou svou historii stažen více než milionkrát a vyšel na CD/DVD všech herních časopisů v ČR. 
 
Členská základna se stále mění, někteří členové vydrží jen chvíli, někteří roky. 
Jsme hrdí, že někteří bývalí členové nás zpětně kontaktovali a poděkovali za zkušenosti u nás získané, které mohli např. využít v novém zaměstnání. 
 
Z čeho jsme financováni? Vše je na dobrovolné bázi, žádné platy ani odměny nemáme. Provoz webů je hrazen z příjmů z internetové reklamy umístěné na stránkách a z provize z prodeje her, které inzerujeme. Pokud peníze chybí, používáme své osobní.
 
Chcete-li se stát členem, napište nám a nabídněte nám své služby. 
 
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.