1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 101 Honza Svatoš | 1. 5. 2009

100 a kousek.

Vítejte u první "dobrovolně redaktorské verze" :-) Co to znamená? Že pro tuto verzi již nebylo dáno datum uzávěrky, ale záleželo na redaktorech jednotlivých knihoven, kdy a jestli vůbec dodají své knihovny. Nakonec jsme se dohodli, že datum vydání bude jako doteď první víkend v měsíci, ale vydáme jen dvě základní knihovny (cheaty a návody) a pak ty knihovny, které do té doby dojdou.

Pro toto vydání došly Návody plus a Vtipné obrázky. Pokud se ptáte co je s Vtipy a Easter Eggy, tak ty byly přeřazeny do bonusových knihoven. Pokud se ptáte proč, tak na to Vám odpoví minulý editorial, nebo text o něco níže s názvem Jak to tedy bude dál.

 

Upozornění - někteří z Vás se ptali, že Jake slíbil, že vydá i další verzi ScoSofťácké knihovny, ale nikde nic. Jake má asi teď nějaké osobní problémy, tak se snad dočkáme časem. Buďte trpěliví. :-)

 

JAK TO TEDY BUDE DÁL?? Je tu avizovaný konec projektu? Ano i ne! Šalamounská odpověď. V této chvíli zkrátka nevíme, jak přesně dál. Nechce se nám končit, ale víme, že beze změn to nepůjde. Rozhodně žádný nový program nebo web připravený nemáme, takže se spíš dostáváme do období, kdy budeme přemýšlet a dohadovat se co dál.

Hlavní (pravidelné) knihovny se ze čtyř smrsknou na dvě (cheaty+návody), ostatní budou nepravidelné. U hlavních knihoven se pokusíme zachovat jakousi pravidelnost, i když teď ještě neslibujeme, že to bude měsíční frekvence, tak jako dosud. Sledujte web, tam se dozvíte víc!

 

Redakční drby:

Na redakční drby už dlouho nepřišla žádná reakce od čtenářů, takže o ně už asi není zájem. :-( Pokud je mám obnovit, hlasujte na redakční e-mail drby ANO nebo drby NE. Hlasy od redaktorů a členů ScoTeamu se nepočítají. A jestli jste si jen chtěli přečíst, že jste úchylové, čuňata apod. tak ano, jste :-)

 

>>> pokud máte zájem, můžete si přečíst VŠECHNY drby (nejen moje, ale i z Mirkova editorialu), které kdy vyšly, v knihovně ScoFake, která vyšla ke 100. verzi! <<

 

 

Special thanx:

Hlavně díky Mirkovi, DevelXovi, Ondrovi, Jakovi, Krajdlovi, Verče a dalším za práci na aktuálních knihovnách.

 

Pokud nám chcete pomoci i jinak, pošlete nám svůj text do jakékoli knihovny. Nezapomeňte na naše heslo: "Hráči hráčům!!"

 

Honza & Mirek & ScoTeam

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.