1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 102 Honza Svatoš | 1. 6. 2009

Už 102

Zdravím Vás u druhé verze v mezidobí, v době velkého čekání a očekávání. Bude nový program? Budeme ochotni a schopni pokračovat? Zatím to vypadá spíš 60:40 pro další pokračování, ale dokud nebude nový program hotov a 100% funkční, není nic jistého. Tak držte palce a uvidíme za měsíc, jestli pro Vás budu mít nové (a dobré) zprávy!

Pro toto vydání přišly od redaktorů opět Návody plus a Vtipné obrázky. Navíc přišla i knihovna cheatů pro X-Box, která byla sice připravená už na minulé vydání, ale díky nesprávné cestě zabloudila. Takže je tu až nyní, za to ve dvojnásobném updatu.

 

JAK TO TEDY BUDE DÁL?? Je tu avizovaný konec projektu? Ano i ne! Šalamounská odpověď. V této chvíli zkrátka nevíme, jak přesně dál. Nechce se nám končit, ale víme, že beze změn to nepůjde. Rozhodně žádný nový program nebo web připravený nemáme, takže se spíš dostáváme do období, kdy budeme přemýšlet a dohadovat se co dál.

Hlavní (pravidelné) knihovny se ze čtyř smrsknou na dvě (cheaty+návody), ostatní budou nepravidelné. U hlavních knihoven se pokusíme zachovat jakousi pravidelnost, i když teď ještě neslibujeme, že to bude měsíční frekvence, tak jako dosud. Sledujte web, tam se dozvíte víc!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.