1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 103 Honza Svatoš | 1. 7. 2009

Prázdninová 103ka

Ještě než se vydáte na prázdniny, je tady tradiční letní vydání, se kterým si budete muset vystačit až do začátku září, než se k Vám opět vrátíme.

Počasí si s námi zatím podivně pohrává, ale my věříme, že se to brzy uklidní a prožijeme léto takové, jaké má být! Přejeme Vám hodně sluníčka, pěkné koupání v moři, hodně zážitků a třeba i nějakou tu letní lásku (pokud nejste už zadaní ;-). Nám skromnějším přeji alespoň málo katastrof a hodně klidu :-)

Ještě jedno přání speciálně od Mirka: hrajte také hry a pište na ně návody! Nemáme co zařadit, proto tentokrát knihovna návodů vůbec nevychází!!

Nejčastější otázka posledních týdnů: bude WinCH3? Stále to není úplně na 100%, ale vypadá to, že ano :-) Víc Vám ale zatím neprozradím ;-)

V tomto vydání najdete tyto knihovny od našich redaktorů: Vtipné obrázky, Vtipy a X-box.

 

JAK TO TEDY BUDE DÁL?? Je tu avizovaný konec projektu? Ano i ne! Šalamounská odpověď. V této chvíli zkrátka nevíme, jak přesně dál. Nechce se nám končit, ale víme, že beze změn to nepůjde. Rozhodně žádný nový program nebo web připravený nemáme, takže se spíš dostáváme do období, kdy budeme přemýšlet a dohadovat se co dál.

Hlavní (pravidelné) knihovny se ze čtyř smrsknou na dvě (cheaty+návody), ostatní budou nepravidelné. U hlavních knihoven se pokusíme zachovat jakousi pravidelnost, i když teď ještě neslibujeme, že to bude měsíční frekvence, tak jako dosud. Sledujte web, tam se dozvíte víc!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.