1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 105 Honza Svatoš | 1. 10. 2009

Zdravíme Vás u čerstvě podzimní verze 105!

 

V tomto vydání se k Vám opět dostává hromada nových cheatů a jejich celkový počet se dostal na velmi pěkné číslo 5555. Dále tu máme několik návodů a návodů +, mimo to i pár bonusových knihoven (v tuto chvíli ještě nevím jaké, ale snad Vás redaktoři nezklamou a něco pošlou :-) ).

 

Jak u Vás proběhl první školní měsíc? Předpokládám, že začátek byl volnější a teď už to zase začalo :-) V tuhle chvíli už mají za sebou první dny také vysokoškoláci, které zmiňuji proto, že většina redaktorů je právě na VŠ. Takže do teď se Vám mohli věnovat (kdyby chtěli) a od teď se už také můžou vymlouvat na školu :-) Doporučuji je trochu popohánět, třeba dobře mířeným mailem mezi oči ;-) Nebo mailem plným příspěvků na zařazení, to by jim asi udělalo větší radost.

 

Projekt WinCh3 nám teď trochu stagnuje, protože hlavní programátor se věnuje jiným věcem a na našeho miláčka mu nezbývá čas :-(. Tajné zdroje uvádějí, že si našel holku. Tajnější zdroje uvádí, že si ho našel kluk. Hihajův zdroj uvádí, že je v tom drůbež. Kdo ví, jaká je pravda ;-)

 

Mirek se nám vrátil z dovolené v Tunisku! Pokud jste byli ve stejné lokalitě, mohli jste vidět Mirka jezdit na velbloudovi! Tedy jen chvíli, protože druhou část cesty musel velblouda nést on. Velbloud nebyl takový silák, jaký by měl být. Nebo byla chyba jinde? Že by hotel se stravováním all-inclusive, plné stoly jídla, a byla by škoda, aby se to tam zkazilo? ;-)

Pokud jste ho propásli na poušti, mohli jste ho vidět v centru tradičních řemesel, kde zkoušel na tkalcovském stavu plést místní vyhlášené koberce. Bohužel foto výsledného koberce nemáme, protože byl zničen... Zničili ho hasiči, když se zamotaného Mirka pokoušeli vystříhat z tisíce šňůrek ve stavu :-) O tom jak dopadlo semletí trochy zrní, opět tradičním způsobem v kamenném mlýnku, raději mluvit ani nebudu. Nebo návštěva krokodýlí farmy? Ne ne, ušetřím Vás, ale jen Vám dám radu, nepůjčujte Mirkovi do ruky lopatu, pokud máte svá chovaná zvířata jen trochu rádi. :-)

Něco se fakt Mirkovi nedá upřít a to je triumfální návrat do vlastni, kdy pro něj Tuniská vláda vypravila speciální letadlo s ozbrojeným doprovodem. Možná si ale jen chtěli být jistí, že se v jejich turistickém ráji už nebude opakovat to, co předvedl Mirek po dlouhém ochutnávání místního alkoholického nápoje a kouření vodní dýmky. Koneckonců to by udělala přece kažá vláda pro zachování světového míru ;-)

 

Nashledanou za měsíc!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.