1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 107 Honza Svatoš | 1. 12. 2009

Vánoce jsou (skoro) tady! :-)

 

Vítáme Vás u posledního letošního vydaní, které vychází sice na začátku prosince, ale musíme Vám již v něm popřát k Vánocům, i do nového roku, protože se už letos "neuvidíme". A také budeme trochu bilancovat a podíváme se, co nás čeká.

Nejprve co Vám přinesla tato aktualizace. Porci nových cheatů, hodně nových návodů (a to i návodů plus - tj. s obrázky), vycházejí i vánoční vtipy (ale vánoční moc nejsou ;-) ), vtipné obrázky pro ještě lepší náladu, xboxové cheaty pro xboxové maniaky a a a to je všechno. :-) Ostatní redaktoři od Vás moc materiálu nedostali, tak zřejmě nebylo co vydat. Musíte si dát předsevzetí do nového roku, že nám každý měsíc něco pošlete ;-)

Tento rok byl zlomový, dosáhli jsme stého vydání, oznámili konec WinCheateru 2 a naznačili, že uvažujeme o WinCheaterovi 3, na kterém se dokonce začalo pracovat. Nadcházející rok by mohl být také zajímavý, zvláště pokud by přišel nový program, samozřejmě doprovázený novým webem. Možná by se tím vše oživilo a vše by dostalo nový rozměr. To si ale musíte ještě nějaký čas počkat.

 

Teď už se v klidu dostaňte do vánoční nálady a pohody, nenechte se stresovat ani zběsilým nakupování dárků, dejte si něco dobrého a natáhněte se u televize nebo u počítače :-)

 

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010

Vám přeje celá redakce Scorpion's WinCheateru!

 

 

PS: až si odpočinete, naberete pár kilo, tak zvedněte zadek a pošlete nám nějaký návody, děkujeme!!! :-))

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.