1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 109 Honza Svatoš | 1. 2. 2010

Únor bílý, šance na WinCH3 sílí! ;-)

Vidíte, vidíte, já Vám to říkal. Jo jo, já to říkal. Jako vždycky, zase mám pravdu. A v čem?? No, že za měsíc tu bude další aktualizace a je tady! :-))

Dneska se v ní setkáváme s updaty knihoven už jen od našich skvělých, věrných, stále tvrdě pracujících redaktorů a tím myslím Mirka, Martina, Kajlin a Honzy (ne mě ;-). Ostatní už na to prdí :-(

Tentokrát vynechávám knihovnu (Vtipy) i já, celý měsíc jsem se k tomu nedostal, nechal to na poslední chvíli a bum, chytil jsem vira a jsem rád, že splácám těhlech pár řádek, sbalím pár souborů a hodím to celé na web, pak si zase půjdu lehnout. Příští update se snad polepším, slibuju :-)

Často se ptáte , jak to vypadá s progresem WinCh3? Martin úspěšně dodělal další semestr, takže zase bude chvilka času na práci. Tedy pokud ho budeme podporovat a pošleme mu co po nás chtěl už v prosinci, že jo ;-) Hlavně jsme rádi, že v krátkém odložení projektu z Martinovy strany nebyla holka, tak jak si někteří z nás mysleli, že Mirku ;-) Dokonce nejenže "v tom" nebyla, ale ani není "v tom" ;-)

Snad Vám příště budu moct přinést už nějaké konkrétnější zprávy!

Pěkný zbytek krátkého měsíce a brzy nashledanou!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.