1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 111 - 14. narozeniny! Honza Svatoš | 1. 4. 2010

Duben, ještě tam budem... a budem pařit ;-)

Minulý editorial jsem začínal tím, že se mrcha zima ještě drží. Jak aktuální! Sotva začalo být hezky, dneska na různých místech republiky znovu sněžilo! Odporné! :-) Ale budu to považovat za opožděný aprílový žertík a dál se tím nebudu zabývat a nebudu nikoho trestat ;-)

Co nového u nás? Martin usilovně buduje novou verzi programu a dokonce nám po několikahodinovém mučení dobrovolně poslal první funkční ukázku! Pokud chcete vědět více, prolistujte si editorial v knihovně Návody.

Minule jsem také mluvil o nové posile a teď již mám tu čest přivítat mezi námi Petera "e>X<pert" Mydliara! Rychle se zaškolil a hned Vám na zkoušku přináší dlouho nevydanou knihovnu recenzí! Tak si nechte mlaskat a pokud budete mít zájem, můžete se do její tvorby zapojit i Vy - to ale platí o celém tomto projektu - můžete svými texty přispět do jakékoli knihovny! Každopádně mu přejeme hodně síly a trpělivosti, ať s námi vydává nové verze co nejdéle!

Dnes Vám přinášíme, kromě výše zmíněných recenzí, novou verzi knihovny XBOX, překvapivě rychle vydanou další verzi Mini-návodů, kulaťoučké a úctyhodné (50.!) vydání Vtipných obrázků s neméně úctyhodným počtem nových obrázků (50). Mám pocit, že tento měsíc byl vydařený a děkuji za něj všem redaktorům!

Konec! Pokračování v květnu! :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.