1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 115 Honza Svatoš | 1. 9. 2010

Ach jo, už poprázdninová verze :-/

Volno skončilo, léto se mění v podzim, blíží se zase ta nudná a tmavá část roku, ve které se nic neděje, než přijde předvánoční nákupní horečka... Nesmím to vidět tak černě :-) Léto ještě je, ve škole to ještě není tak ostré a v té nudné části roku se dají hrát hry celkem dobře. A předvánoční horečka je zakončena nadělováním dárečků a volnem, takže to je celkem fajn, ne? ;-)

 

Tento update byl vydán trochu později, než měl být. Můžu za to já, jen já a moje dovolená, ze které jsem se vrátil až o týden později, než bylo datum řádné uzávěrky. Za což se hluboce omlouvám :-)

Přispěvatelé přes prázdniny nespali, posílali hlavně cheaty a také pár pěkných návodů a vtipných obrázků. Mirek všechny zpracoval, navíc sám nějaké přidal, takže se dostal na úžasných 50 nových položek, což tu už dlouho nebylo a děkujeme mu za to :-)

Martin se také neflákal a zařadil dvě položky do Návodů+, já opět zařadil deset vtipů, druhý Honza pět cheatů pro XBox a Kajli asi tááákhle moc vtipných obrázků. Ostatní se opět nezúčastnili, ach jo.

 

A to je vše přátelé i nepřátelé! :) Další porci očekávejte první říjnovou sobotu!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.