1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 123 - 15. narozeniny! Honza Svatoš | 1. 5. 2011

15. výročí!

Kdyby byl Cheater člověk, tak by právě v této době dostával občanku, je mu totiž právě 15 let :-) Narodil se na konci dubna 1996, jako malý DOSový program obsahující 100 cheatů. Nechci tu rozebírat historii, tu máte detailně popsanou i s obrázky na www.cheater.cz. Já tu chci hlavně poděkovat všem, kteří od finální sté verze vydrželi vydávat updaty, všem kteří do nich přispěli a samozřejmě všem, kteří si nové verze knihoven ještě stahují!! Děkuji já, i redakce!

 

 

V současné době není pro projekt Cheatera připravena alternativní cesta. Program třetí generace byl redakcí zastaven, protože dnešní internetová doba offline programům nepřeje. Nové internetové stránky se zatím z důvodů nedostatečných lidských kapacit také ještě nepřipravují. Uvidíme, jak bude budoucnost Cheateru nakloněna, my zatím vydržíme alespoň vydávat updaty. Nebudou možná vždy pravidelné, po měsíci, tak jak jste zvyklí, ale určitě nekončíme! :-)

 

Ještě musím vyzdvihnout překonání hranice 5800 cheatů, to by mi Mirek neodpustil ;-) Jsem zvědav, kdy překonáme magickou a nedosažitelnou hranici 6000. Snažte se a pomožte nám! :-)

 

 

Takže za měsíc (možná déle) zase nashle!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.