1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 126 Honza Svatoš | 1. 9. 2011

Cítím konec roku!

Je to tak, hned jak skončí prázdniny, začne se mě zmocňovat pocit, že ta hezčí část roku je pryč a teď už to bude stát jen za... nic :-) Za chvíli je tu podzim, nejdřív teplý a barevný, pak studený a šedý, a když se podívám ještě kousek dál, vidím chodníky pod sněhem a silnice pod břečkou. No prostě letošní rok považuji skončením prázdnin už za prakticky odepsaný a ukončený :-)

No dobře, dobře, možná je ale podzim právě tím obdobím, co hráči milují, protože je brzo tma, dá se sedět u počítače, aniž by vás kdokoli otravoval s trapnými nápady, jako třeba jít ven ;-) Možná tedy budeme v tuto dobu od vás konečně dostávat více vašich textů, které velmi rádi zařadíme do naší herní databáze. To by nám možná pomohlo ten podzim nějak překonat ;-) Je to jen na vás!! :)

 

A co najdeme v tomto dalším z řady pravidelně nepravidelných updatů? Tak samozřejmě cheaty pro PC hry (+2), návody na PC hry (+2), návody s obrázky na PC hry (+2), cheaty na X-box (+5), vtipy (+20) a vtipné obrázky (+15).

 

Hraním vpřed! :-)

V říjnu, pokud bude co vydat, nashle!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.