1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 130 Honza Svatoš | 1. 1. 2012

Vítejte v roce 2012!

Tak spolu načínáme další rok, to to letí. Mohl by to být rok plný očekávání, plný změn, plný úspěchů, ale také plný zklamání, pokud očekávání a úspěchy nebudou naplněny :-) My, my Vám můžeme slíbit, že se budeme snažit, aby byl rok úspěšný. Pokud nám v tom pomůžete, mohlo by se to povést! :-)

Každopádně, přejeme Vám, ať se Vám rok 2012 vyvede!

A jakpak jste prožili Vánoce? Objevilo se pod stromečkem to, po čem jste toužili? Nebo to, co jste nečekali a potěšilo Vás to? Nebo tam zas byla hromada nepotřebných krámů? :-) To u nás byly Vánoce úspěšné. Například Mirek našel pod stromečkem spoustu pěkných dárků, ze kterých měl velkou radost. Tedy jen do té doby, než zjistil, že nejsou pro něj. Ale jako obvykle s tím počítal, takže si stihl nakoupit a zabalit vlastní dárky, ze kterých byl mimořádně překvapen a potěšen ;-)

Po sněhu ani památky, což spousta lidí ocení, ale spousta lidí ne. Přiznám se, že patřím k té první skupině, která nerada odhrabává ten bílej sajrajt z chodníku a nerada při cestě na autobus klouže po ledu z kopce do příkopu. Naproti tomu Mirek led zbožňuje, vždy miluje jeho cinkavý zvuk, při vhození dvou kostek do skleničky s whisky... ;-) Zima je holt jádrem sporu i v redakci ;-)

 

A co Vám dnes můžeme nabídnout v updatech? Jeden cheat, tři návody, pět cheatů na X-box, 10 vtipů, 29 filmových minirecenzí a pár vtipných obrázků. To docela jde, na to, že rok teprve začal, ne? :-)

 

Konec hlášení. Hraním vpřed! :-)

 

...a na začátku února se pravděpodobně zase uvidíme, nashle!

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.