1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 132 Honza Svatoš | 1. 3. 2012

Březen, za PC vlezem :)

Jaro je skoro tady! Mrazy ustoupily, sníh slezl, ptáčci zpívají a bezdomovci opouštějí tramvaje - neklamné známky toho, že jaro se blíží! Mirek, nejlepší a zároveň jediný meteorolog v redakci, nám poslal svoji profesionální předpověď počasí na následující dny: "klucííí, bude teplo a holky budou nosit minisukně, huráá!". Doufejme, že bude mít pravdu, stejně tak, jako když předpovídal tuhou zimu podle spolehlivých přírodních pozorování: "je to jasné, bude zima jako sviňa, tchýně si už měsíc neholí nohy!". Nezbývá nám tedy nic jiného, než mu věřit a doufat, že se opět nemýlí.

Celá redakce se probouzí ze zimního spánku, Kajli radostně pobíhá venku a očichává kytičky, Mirek obíhá a očichává ledničku, Spamík očichává svoji přítelkyni a Sportboom nadšeně běhá kolem svého nového auta. Jen DevelX stále spí ve své noře, kterou si vyhrabal v hromadě skript a vůbec netuší, že je už skoro jaro. :-) Takže všichni, až právě na něj, jsme pro Vás připravili nové updaty.

V updatu číslo 03/2012 Vám tedy přinášíme toto: jeden cheat, tři návody, pět cheatů na xbox, deset vtipů a osm filmových minirecenzí. Stále tedy bez vtipných obrázků, ale Kajli slibuje, že příště už budou, a to i kdyby měla vyfotit sebe ;-)

 

Dneska ještě nekončím, protože musím moc poděkovat Jirkovi, který mi v poslední době hodně pomohl s jednou ne příliš příjemnou záležitostí! Až bude po všem, možná sem napíšu víc, zatím držte palce!

 

Hraním vpřed! :-)

...v dubnu čau!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.