1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 147 Honza Svatoš | 1. 7. 2013

Prázdninové vydání - dva měsíce o nás neuslyšíte!

A je to tady! Jsou tu prázdniny, nejlepší část školy :-) To je to, na co se většina žáků těší už od prvního září. ;-) Konečně ta pohoda, klídek, sluníčko, dobrodružství, zážitky a žádné blbé úkoly a učení se na testy. Tak snad se to letos povede, užijete si je, vše vyjde jak má, počasí nebude zlobit, rodiče dají pokoj, najdete si nové kámoše, možná proběhnou i nějaké ty letní lásky...

A to byl takový malý oslí most k další zprávě, kterou jsem minule naznačoval. A tou zprávou je, že já, zakladatel tohoto programu a jeho věrný opatrovatel a udržovatel, si po dlouholeté známosti vzal naši bývalou hvězdnou návodkářku Kajlin :-) Ano, je to tak, i za to může Cheater, že jsme se potkali a dotáhli to až ke svatbě! Zde malá fotka, jako důkaz: Nevěstě to slušelo a ženich nikoho nezajímal ;-)

 

 

 

To je pro tentokrát vše! Těšíme se na Vás po prázdninách a snad Vám přineseme i další dobré zprávy. Dávejte na sebe pozor a čau!

 

V updatu číslo 7+8/2013 Vám přinášíme jeden cheat, dva návody, obvyklých deset vtipů a pět cheatů na Xbox. Co byste chtěli víc? :-)

...pozor, další vydání čekejte až na přelomu srpna/září, máme totiž taky volno ;-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.