1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 158 Honza Svatoš | 1. 7. 2014

Prázdninové dvojvydání a oslava megakulatého jubilea!

Plníme slovo a na začátku prázdnin vydáváme obvyklé dvojvydání, které Vám musí vystačit na celé dva měsíce volna :-). Nejprve chci poděkovat dvorním přispěvatelům, díky kterým opět mohla vyjít knihovna návodů a dokonce i návodů+. Díky chlapi!

Nemalý dík patří i Honzovi za Xbox cheaty, které poctivě dodává už tolik let a neodradí ho ani nepřízeň osudu, v podobě žranice, grilovačky, chlastačky a dalších hrůz, které se na něj valí ze všech stran ;-) Jsi fakt statečný, Honzo ;-) Ale hvězdou večera se stává Mirek. Proč, ptáte se? No jen se podívejte do knihovny cheatů, co tam uvidíte za kulaťoučké číslo! Rovných 6000 položek! Víte, kolik se za tím skrývá práce? Kolik kláves pro Vás Mirek prošoupal? Kolik z volného času si takřka od úst odtrhl a věnoval ho této knihovně? Ani vlastní děti ho kvůli tomu skoro neznaly ;-)) No dobře, možná přeháním, ale uznejte, je to krásný počet, který si zaslouží smeknout. Takže já smekám a děkuji!

Vám děkuji za stažení této verze, za přečtení tohoto textíku a doufám, že jste už v prázdninovém režimu, ve kterém ještě dlouho budete! Užijte si vše, co k létu a volnu patří, ať si pod tím představujete, co chcete. Mějte se krásně a v září ahoj!

 

V updatu s datem 07/2014 Vám přinášíme 10 cheatů na PC, dva návody, jeden návod s obrázky, deset vtipů a pět cheatů na Xbox.

 

... a na aktualizaci 159 se můžete těšit na začátku školního roku!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.