1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 178 - 20. narozeniny! Honza Svatoš | 7. 5. 2016

Ahoj všichni, vítejte u jubilejní a poslední aktualizace tohoto programu!

 

!!!!!Slavíme 20 let od založení programu!!!!!

 

A řekněme si hned, že ten dnešní editorial je velice speciální, zlomový, až pamětihodný. Proč? Dnes končí jedna významná etapa v životě našeho i vašeho oblíbeného programu a začíná nová. Už se nebudeme setkávat nad pravidelnými updaty a editorialy, ve kterých jsme vám chtěli přinést vždy něco nového o tom, co se v naší redakci děje. Ano, tušíte správně, dnešní update s číslem 178 je úplně a definitivně poslední, který jsme pro vás vydali. Tímto updatem se loučíme s naším pravidelným programem, ale zamáčkněte slzu a netruchlete.

 

Scorpions WinCheater 2 neskončil, jen se přetransformoval, aby k vám byl ještě blíž a nové věci se k vám dostaly ještě rychleji, než 1x měsíčně. Došli jsme k poznání, že program se v offlinové podobě přežil a neplnil už své poslání (ostatně jsme poslední dobou už ani nedostávali od vás prakticky žádné příspěvky) a tak jsme mu obstarali zbrusu nový kabát a online podobu a budete se teď s jeho databázemi setkávat jen na našich webových stránách. Prozatím jsme převedli pouze základní knihovny, které se týkají přímo her (Cheaty, Návody, Návody+, Mininávody), ale budeme pracovat i na ostatních knihovnách a bude záležet jenom na vašem zájmu zda a jak rychle se budou postupně na webu objevovat.

 

Neloučíme se ani my, sice už nebudeme psát pravidelné editorialy, ale o zprávičky a zajímavosti z naší redakce nepřijdete. Jednak je budeme i nadále uveřejňovat na našem webu a jednak si co nejdříve budete moci přečíst velký rozhovor s námi, ve kterém možná na sebe práskneme i něco, co jste o nás zatím nevěděli. Pokud se nás na něco chcete zeptat vy, neváhejte a napište nám své otázky co nejdříve a my je do chystaného rozhovoru zařadíme a třeba i na ně odpovíme :-).

 

Poslední update obsahuje várku 11 nových a jeden updatovaný cheat, a tak jsme se mohli s programem rozloučit krásně zaokrouhleným číslem 6200 (celkový konečný počet položek v knihovně Cheaty), dále 5 cheatů na Xbox a 10 vtipů pro odreagování.

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Loučí se s Vámi tým, který vydržel až do konce,

Honza Svatoš a Mirek Moucha, Martin Jurča, Honza Krajdl a Kajli

 

.................................................................................................. konec

Novější zpráva: Vítejte na novém webu!
Starší zpráva: Editorial č. 177
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.