1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 36 Honza Svatoš | 1. 6. 2003

Čau všichni!!!

 

Máme za sebou první měsíc života našeho nového prográmku. A jaký to byl měsíc? Veleúspěšný!! Návštěvnost webu se zvedla, počet došlých mailů taktéž, pochvaly nebraly konce. Ale abychom se jen nechlubili, musíme přiznat, že nás také postihla trocha té kritiky. Hlavně za to, že hned první verze neuměla ono slibované kopírování a při ukončení programu docházelo k chybám. Do druhého dne byla na webu opravená verze. To by se ale samozřejmě stávat nemělo, ale stalo se. :-) Proto ještě jednou sorry všem, kteří si WinCheatera stáhli hned první den.

 

Druhá negativní reakce byla na nový design. Je až neuvěřitelné, jaký vliv na názor měl věk uživatelů. Do 15ti let se jim vzhled vůbec nelíbí a od 15ti naopak velmi ano. Naštěstí WinCH2 opět podporuje skiny a v nejbližší době vyjde nový SkinEditor2, takže si každý bude moct vyrobit vzhled dle svého nejlepší vkusu. Případně nám ho bude moct poslat a my ho zařadíme do seznamu ke stažení. Ježiš to zas bude :-)

 

Bonusové knihovny - další velká kapitola sama pro sebe! Moc se vám líbí, stahujete si je a chcete se na nich dokonce podílet. Skoro každý den nám přijde návrh na novou knihovnu. Tady vás musíme trochu přibrzdit, protože teď máme za cíl knihovny zkvalitňovat a nepřidávat další a další.

 

P4est - je na čase vám vysvětlit, kdo to je, jak se dostal k Editoru a jaké s ním máme vztahy. Začneme tím posledním. Takže vztah s ním máme takový, jako s každým kdo nás podrazí. P4est byl náš betatester - testoval Editor, který používáme k vytváření knihoven. Je to složitý nástroj, ve kterém všechno souvisí se vším a vzhledem k tomu, že se buduje za pochodu, vzniká tam i spousta chyb jeho úkolem je bylo vyhledávat a hlásit. Ovšem on ten Editor využil pro vyrobení své knihovny, k čemuž neměl naše povolení. Navíc pohrozil, že pokud nedáme odkaz na náš web, rozšíří Editor po Inetu. Takže to se dá řešit dvěma způsoby. Buď budeme souhlasit nebo mu zrušíme ID knihovny a už se v žádném WinCH2 neobjeví žádná knihovna z této verze Editoru (nebo mu rozbijeme hubu :-) pozn. Honza). Takže se navzájem zatím držíme v šachu. Uvidíme příště.

 

Na závěr bychom vás chtěli požádat o trpělivost. Teto prográmek je úplně nový, takže v něm možná najdete ještě pár chybek. Napište nám je a pomožte nám ho vyladit k vaší spokojenosti.

Pokud nám chcete pomoct i jinak, pošlete nám svůj text do jakékoli knihovny. Nezapomeňte na naše heslo: "Hráči hráčům!!"

 

A ještě pár pozdravů a poděkování pro naše spoluautory - zdravíme Ondru Mirtese, Pechiho, Michala Kroču, Marka Dovinu a Luďka Valentu!

 

Honza a Mirek

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.