1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 37 Honza Svatoš | 1. 8. 2003

Čau všichni!!!

 

Vítáme vás u prázdninového vydání! Nebylo snadné ho sestavit dohromady, protože většina autorů si začala užívat prázdniny, případně dovolené. Proto jsme se nakonec rozhodli vydat pravidelnou aktualizaci v trochu netradiční čas - na přelomu prázdnin. Možná jste to tušili, protože stejně jsme to udělali i minulý rok. A jak se zdá, je to jediná cesta, jak dát všechno dohromady jen s omezeným počtem lidí (neplést s "počtem omezených lidí" :o) ).

 

Co zde najdete? Poctivá dávka nových cheatů - rovná padesátka. Slušná porce nových návodů. Obvyklé aktualizace všech knihoven a dokonce další nová bonusová knihovna - cheaty pro X-BOX.

Jak jsme psali již minule, stále sháníme nové pomocné redaktory pro již existující knihovny a zatím NESHÁNÍME autory NOVÝCH knihoven. To už by musel být opravdu skvělý nápad, abychom se do něj pustili a založili další novou knihovnu. Pokud máte zájem o psaní textů do knihoven, kontaktujte přímo autory té dané knihovny - oni vám již vysvětlí vše potřebné. A když poznají že jste dobří otroci, vycucnou vás, že se bude divit. ;-)

 

GameStar - určitě jste si již všimli, že se v programu objevuje logo našeho nového mediálního partnera. Doufám, že toto spojenectví bude dlouhodobě oboustranně výhodné. My z něj například máme to, že se náš program (ve své plné podobě!) bude každý měsíc objevovat na GameStar CD (případně DVD), takže pro vás, kteří nemají inet, je to další z možností, jak se dostat k novým verzím.

 

V této verzi bych chtěl vyzdvihnout výkon Ondry Mirtese, který si opět nechutně hrábnul a dotáhnul všechny své bonusovky včas a ještě navíc stihl zajistit několik vtipů do mé knihovny. Taky ho chválím za práci v Poradně, kde čistí pochybné příspěvky - pokud se na něj za to zlobíte, věřte, že je to na moje přání, takže reklamace směřujte ke mě a já je budu bez přečtení mazat sám :o)

Druhá pochvala letí za Michalem Kročou, který kromě svých povinností v knihovně recenzí vypomáhal u doprovodných textů... a opravoval moje chyby, grrr :o).

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

Alka-Man: Připravujete další bonusové knihovny, případně jaké?

Toto je nejčastější otázka. Nepřipravujeme, ale máme asi ještě tři nápady. Pokud se budou realizovat, včas se to dozvíte ;-)

 

Rockky: Proč jsou některé texty napsány DOSovým písmem Courier, některé zase jako normální "Windowsovský" Arial a občas jako Comic Sans (většinou v knihovně Návodů)? Proč nepoužijete jedno standardní písmo?

Tady jsme dali volnost autorům. Já osobně používám Couriera, protože je přehledný díky tomu, že každý znak má stejnou šířku - což je ideální pro tabulky atd. V cheatech je nenahraditelný.

Také používám Arial, který najdete pouze v doprovodných textech, rozhodně ne v samotných položkách. Mirek Moucha ještě používá v návodech Comis Sans - z jednoho prostého důvodu - líbí se mu :o)

 

Paulielemm: Používáte k práci mobily? Jaké mobily vlastně mají autoři hlavních a bonusových knihoven?

Já (Honza) s Mirkem komunikuji přes mobil jen výjimečně, jinak vedeme "rozhovory" přes mail. U jiných autorů to nevím. Co se týče typů, tak jsou tu Nokie 3410, Siemens A50, Sony Z7 a Philips Azalis. Záměrně neuvádím kdo co má, aby kapsáři měli stíženou práci ;-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.