1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 38 Honza Svatoš | 1. 9. 2003

Čau všichni!!!

 

A jsem tu zase! Prázdniny jsou fuč, stávka učitelů taky a my se opět vracíme do práce. Prázdniny nám přinesly strašné množství příspěvků, zvláště do knihoven cheatů a návodů. V této verzi se objevil jen zlomek toho, co máme připraveno. Důležitá informace pro vás: překonali jsme magickou hranici 4000 položek!!! A ještě jsme stihli přidat dalších 20 navíc... Máme sice zařazeno o to méně doplňků od vás, ale věřte, že pro příště jich máme připraveno minimálně 50 a další ještě chodí! Máte se tedy na co těšit. Pokud jste nám něco poslali a divíte se, že to zde nemůžete najít, OMLOUVÁME SE, ale nedalo se to stihnout. Snad to stihneme do říjnové verze... snad :o)

 

GameStar - náš program (kompletní balík) vyšel na novém GameStaru. Jsme umístěni jak na DVD tak na CD verzi. Nemáte-li možnost stahovat náš program přes inet celý (uznáváme, je velký), tak si kupte nový GS a máte to bez práce ;-)

 

Přidali jsme několik nových e-mailových adres, pro vaše snadné zapamatování. Skoro každá knihovna má vlastní adresu, podle svého názvu, takže např. recenze mají recenze@scorpions.cz, atd. Michal Kroča definitivně povýšil mezi autory knihoven, takže se také může pyšnit novou adresou michal.kroca@scorpions.cz.

Nadále samozřejmě platí i scorpions@seznam.cz, kam můžete posílat takřka cokoli, my si to již roztřídíme a přepošleme.

 

Díky Ondrovi, který mi i tentokrát poslal pár vtipů, většinu s náboženskou (židovskou) tématikou

(že by nám tím chtěl něco naznačit?? :o)) )

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

XS-Bosss: Kolik platíte za články ve vašem programu?

:o))) Přesně tolik, kolik platíte vy nám za program :o)))

 

Julian: Nechcete s něčím pomoct?

Díky za nabídku, ale nejdřív potřebujeme vědět, co umíte. Ideální je, abyste kontaktovali toho člověka, kterému (respektive jeho knihovně) chcete pomoct. Vítáme vaši pomoc, ale počítejte se skutečností, která je napsaná o příspěvek výše ;-)

 

Zákulisní drb: Mirek má v počítači trochu mé krve!! Nelekejte se, Mirek není upír, to se jen projevila moje šikovnost při vylamování plechu při přestavbě jeho PC ;-)

 

Na závěr bychom vás chtěli požádat jako vždy o trpělivost. Teto prográmek je nový, takže v něm možná najdete ještě pár chybek. Napište nám je a pomožte nám ho vyladit k vaší spokojenosti.

Pokud nám chcete pomoct i jinak, pošlete nám svůj text do jakékoli knihovny. Nezapomeňte na naše heslo: "Hráči hráčům!!"

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.