1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 39 Honza Svatoš | 1. 10. 2003

Čau všichni!!!

 

A další verze je tady! Podzim začal a my jsme teprve teď sklidili úrodu příspěvků, která nám zahlcovala mailové schránky celé tři měsíce. Co z toho plyne pro vás? Rekordní počet 200 zařazených doplňkových příspěvků do knihovny cheatů a rekordní počet nových návodů - 51! Na těchto číslech vidíte, že nejvíc z nás si tentokrát máknul Mirek Moucha, kterému se tímto hluboko klaním. Au, málem jsem přepadnul :o)

Skokanem měsíce je: v cheatech si pořádně polepšil Patrik Krkoška, který už vede celou tabulku přispěvatelů!

V návodech je skokanem Anh Hai Le alias "Dark Angel". To co dokázal, je opravdu obdivuhodné. Také mu velice děkujeme za exkluzivitu na jeho návody. Třeba nám to přinese další nové návody, když ty jeho nabídneme k výměně jiným serverům.

Poznámka: pokud jste nenalezli svůj příspěvek v této verzi a myslíte si, že jste ho poslali někdy během prázdnin, pošlete ho znovu, protože my už považujeme měsíce červenec až září za úplně uzavřené - všechny dopisy a maily byly vyřízeny, zařazeny, vyhozeny :o)

Bonusové knihovny - minule nevyšly všechny, tentokráte nevyšly zase jiné. Je to způsobeno na straně splouatorů - mailujte jim, ne nám. A také jim prosím posílejte nové texty, ať mají co zařazovat.

 

Problémy v týmu:

Možná se už k vám doneslo, že jeden z našich hlavních členů má osobní problémy, které nám velice zkomplikují činnost. Nemohu zatím prozradit víc, ani jména lidí, kteří jsou za to odpovědní (v budoucnu se tak ale jistě stane!). Je možné, že následující vydání budou obsahově chudší. Snad nám dále zachováte přízeň a těch pár (doufejme) měsíců vydržíte. :o(

 

Easter eggy - někteří z vás si asi všimli, že tentokrát je nějak málo příspěvků a že některým z přispěvatelů zmizely body. Je to proto, že se nám ozval majitel serveru tipyatriky.sk, který nám oznámil, že jsme mu ukradli několik eggů, zvláště v sekci Windows 98. Přirozeně se tomuto nařčení bráníme, nic jsme neukradli a tento server nám byl až dosud neznámý. Příspěvky nám poslali tři různí autoři, kteří je nejspíš na tomto webu našli a zkopírovali. Autorům jsem odečetl body, přepsal jsem autora příspěvků na správné jméno a serveru se za toto neúmyslné pochybení omluvil.

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

Svojka Pavel: Mohl bych se někdy podívat k vám do kanceláře?

Odpověď: Jo, klidně. Možná bude trochu problém v tom, že žádnou nemáme ;-) Cheater vzniká na domácích počítačích. Proč si pořád myslíte, že jsme nějaká redakce nebo firma?? ;-))

Každý 20. mail: Pošlete mi prosím ten váš editor!!

Odpověď: sorry, ale jak píšu pořád dokola, je to pouze pro autory knihoven. Zatím nemáme v plánu ho dávat mezi lidi a býti zavaleni knihovnami různé kvality. Jeden by tam dával návody jak vyrobit atomovou bombu z prošlých jogurtů, druhý zase jak uštrikovat plavky pro babičku a třetí jak použít hublův teleskop k opisování při písemce. Ne, díky :o)

 

Zákulisní drb:

Ondru balí 4 holky najednou!! Jedna ho dokonce díky tomu přestala oslovovat "ty úchyle"! Gratulujeme!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.