1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 40 Honza Svatoš | 1. 11. 2003

Čau všichni!!!

 

Je to tady! Jubilejní 40. verze! A je opět nabitá novými texty - 60 nových cheatů (celkem 4150), počet návodů vyšplhal na neuvěřitelných 700! Kdo by si to před lety pomyslel, když jsem vkládal svůj první návod... U mého jednoho návodu to skončilo, ale naštěstí tu máme Mirka a Vás, kteří jste těch zbývajících 699 návodů doplnili. ;-) Díky vám všem!

 

Nová Poradna - jak jste si už asi všimli, na webu se objevila druhá verze Poradny. Je dělána v systému PHP BB, který umožňuje mnohem více funkcí. Od registrace, přes sledování příspěvků, statistiky, lepšího editoru na vkládání zpráv, až po uživatelské obrázky. Také tu přibyly dvě nové kategorie. V první si můžete pokecat ohledně mobilních telefonů a v té druhé přímo o WinCheaterovi. Tam můžete psát vše co souvisí s programem, knihovnami, webem a samotnou Poradnou. Občas tam budou chodit všichni autoři, takže jim tam můžete nechat otázky přímo na tělo.

 

První problémový měsíc jsme překonali hravě, protože ty závažné problémy, o kterých jsme minule mluvili, ještě nenastaly. Alespoň jsem si vyzkoušeli pomoc našich redaktorů, jak jsou schopní a ochotní nám pomoci. Vše dopadlo dobře. Příští verze už bude trochu náročnější, proto nezaručujeme přesné datum vydání. Zatím počítejte s prvním víkendem v prosinci. Jak to ale bude s verzí 42, to nikdo z nás netuší. Uvidíme.

 

Zákulisní drb:

Dneska vám musím prozradit velice zajímavou věc. Michal Kroča asi nebude pozemšťan. Uvedu jasný důkaz.: před dvěma měsíci tvrdil, že je mu 12. Nedávno ale tvrdil, že mu je 15. Naše zdroje však uvádí, že mu je 13-14. Uznejte, umí snad lidská bytost měnit věk podle nálady??? ;-)) Doporučujeme ho prozkoumat.... Vše odhalí až pitva ;-)

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

P. Mlejnek: Proč neuděláte nějakou cheaterskou unii a nespojíte se s konkurencí?! Určitě by to prospělo hráčům!

Odpověď: Hráčům možná, ale v současné době je to nemožné. Každý kdo vede takovýto program, má zájem o vlastní prosazení, protože už do toho investoval moc a moc času. Uznávám, že kdyby se tvořila jen jedna databáze, ušetřilo by to hodně lidem práci a času, který by se dal využít jinde. Ale viděli jste snad něco podobného jinde ve světě, třeba v jiné oblasti? Že by se třeba automobilka BMW spojila s ruskou Ladou a pracovali by na jednom autě? Zajímalo by mě, jak by vypadalo :-)).

Kasperski: Nechcete taky udělat nějakou hru?

Odpověď: Ano, byl to můj osobní sen, ale je už naprosto nereálný. Ani nevíš, co se za tou větou "udělat hru" skrývá práce! Takže v tomhle životě ne, možná v tom příštím! ;-)

Svojka Pavel: Mohl bych se někdy podívat k vám do kanceláře?

Odpověď: Hele, neptal jsi se na to už minule??? :-))

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.