1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 43 Honza Svatoš | 1. 2. 2004

Huráá, přežili jsme další měsíc! :-)

Ale klid, bude hůř! :-) Naše osobní problémy v zaměstnání stále nejsou vyřešeny, takže pořád nevíme, jak to vlastně bude s Cheaterem dál. Ale nebojte, včas se vše dozvíte.

 

V této verzi máme opět velký počet nových textů - jak v cheatech (Mirek opět zabodoval a zařdil velké množství vašich příspěvků), tak v návodech (dokonce i v Návodech+). A trošku nezvykle i v easter eggách, kde vrcholí souboj o první místo v přispěvatelích. V tuto chvíli ještě nevím, zda-li výjdou všechny bonusové knihovny, protože redaktoři s posíláním vždy čekají na poslední chvíli, abysme si ten závěrečný stres pořádně užili ;-)


Doupě DVD - od únorvé verze najdete náš program i na dalším veřejně distribuovaném DVD!!

Co je zač a co obsahuje, to nám řekl Martin Zavřel, šéfredaktor Doupě.cz:

"Doupě DVD by mělo být v první fázi levnou možností, jak se dostat ke všem zajímavým souborům - videím, plným hrám, demům, patchům a dalším - které se urodily na internetu a rychlost vašeho připojení vám třeba neumožňuje si je pohodlně stáhnout."

A my ještě doplníme, že lednové Doupě DVD stálo pouhých 69Kč. Pokud ho neseženete v obchode, můžete si ho objednat na http://doupe.vltava.cz/

 

A teď něco od našeho nejvrchnějšího z nejvrchnějších prezidentů pro knihovny (prostě od Mirka) ;-)) :

1) Jedno malé upozornění pro všechny přispěvatele. Všem vám moc děkujeme za Vaše příspěvky, opravdu se snažíte, takže máme plný archiv a pořád co dělat. Popravdě řečeno - příspěvků je tolik, že je už ani nestíháme všechny zpracovat vždy do aktuální verze. Objevují se nám i příspěvky, které je potřeba v podstatě celé znovu přepsat, např. když jsou bez diakritiky, anebo dokonce napsané celé jenom samými velkými písmeny !! A to právě nás donutilo přistoupit k následujícímu opatření : pokud nám budete posílat příspěvky v takovéto podobě, počítejte s tím, že je prozatím nebudeme zpracovávat, zařadíme je do našeho archivu a pokud jednou, někdy budeme mít čas, tak je přepíšeme a zařadíme. Díky za pochopení.

 

2) Od této verze můžete v knihovně Cheaty najít i položky, které ani tak neobsahují nějaký kód, nebo cheat, ale spíše malý návod na hru. Není to omyl, rozhodli jsme se sem zařazovat malé textíky, které nám v poslední době začínají od Vás chodit. Jsou to kraťoulinké návody na jeden, nejvýše dva odstavce, většinou na nějaké krátké free hry. Připadá nám poněkud nepatřičné je zařazovat mezi "regulérní" návody (ostatní autoři by se přece jenom mohli cítit poněkud dotčení), ale na druhou stranu je nám líto tyto textíky nezařadit, když už jste je napsali a poslali je nám. Proto jsme nakonec vymysleli tohle řešení a věříme, že se to bude zamlouvat i Vám.

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

xx lidí: co sakra znamená to nevhodně umístěné tlačítko Fulltext v minulé verzi?

To byla moje chyba, do oficiálního vydání mi unikla pokusná verze, něco jako alfa verze 2.05. Všiml jsem si toho až po pár hodinách, takže pár desítek z vás to bohužel má. Omlouvám se, ale pokud se toho tlačítka chcete zbavit, musíte si stáhnout program 2.04 nebo vydržet než přijde finální verze 2.05.

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.