1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 45 Honza Svatoš | 1. 4. 2004

Malé půlkulaté výročí - 45. verze je tady!

Hutný update cheatů a návodů, slušný update eggů a vtipů. O ostatním se zmiňovat nebudeme, protože to je už slabší. :-) Takže pokud máte již staženo, můžete se vrhnout do čtení toho, co jsme vám připravili.

 

Plánujeme dvě nové knihovny, které sice nebudou vycházet pravidelně, ale i tak obohatí naší rozmanitou sbírku informací. Bude se jednat o cheaty na Game-cube (pro nezasvěcené je to herní konzole) a pak také knihovnu HTML tipů a triků, včetně zdrojáků ke zkopírování. Některé zdrojáky jsou opravdu zajímavé!

 

Nějaké novinky v našich "starých problémech"? Zní to neuvěřitelně, ale stále jím není konec. Už by se snad konečně mohlo začít blýskat na lepší časy, myslím že smůly a problémů bylo dost. :-(

 

Hlášení. Pozor pozor, stále sháníme opravdu kvalitní a svědomité autory, kteří by pomáhali vést současné knihovny. Pokud jste člověk, který umí slušně česky (= píše méně než dvě chyby na slovo :-) ) a je pracovitý a spolehlivý, nechť se dobrovolně přihlásí na scorpions@seznam.cz. Děkuji, konec hlášení.

 

Redakční drby:

 

Redakční drb:

Minulý měsíc se nic nestalo. Všechno se dá shrnout do několika klíčových slov, kterým ale budou rozumět pouze zúčastnění: antuka, ricínový olej, neschopnost, anakonda, jachta, konkurz a na hovno. ;-))

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

Jistý JSnake napsal:

"Asi jsem se zamiloval do Ondry, je to normální a co mám dělat?"

Samozřejmě. 6 z 5ti ufonů má stejný problém. Doporučuji provést očistný rituál (odevzdat nám majetek) a hlásit se u Dr. Chocholouška. ;-) A tím myslím oba!! :-)

 

A ještě opakuji, kdyby někdo zapomněl:

Nejde mi aktualizovat, píše to chybu v šedivém okně.

Dost častá chyba - vstupní i výstupní soubor (databáze) musí být otevřeny pro zápis. Proto odstraňte atribut Pouze pro čtení, který se může k souboru dostat například při kopírování z CD.

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.