1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 46 - 8. narozeniny! Honza Svatoš | 1. 5. 2004

Čau všichni!!!

 

Květnová verze 46 je tady!

Jak jste zvyklí a jak očekáváte, nové aktualizace knihoven míří k vám. Nejnovější cheaty, vaše hráčské tipy, rozšíření knihovny návodů a zvýšení položek u většiny bonusových knihoven, to je to co vás opět čeká. Ale poj'dme si nejdříve projít poslední měsíc:

 

Omlouváme se všem, kteří měli problém s aktualizací knihovny návodů. Jednalo se o lidi, kteří si stáhli už první verzi návodů a od té doby pravidelně aktualizovali. Z neznámých důvodů se po posledním updatu knihovna poškodila. U všech ostatních, kteří si stáhli knihovnu návodů v posledním půlroce, se problém nevyskytl.

 

Změny v týmu! Boss2K a DJ Mirek si vyžádali time-out, takže dočasně (nepotvrzeno) předali své knihovny do našich rukou. Songbook už vychází pod taktovkou Ondry Mirtese ale Mobile Melodie zatím svého majitele nemají.

Honza předal po dlouhých letech Easter Eggy do rukou nového majitele, kterým se stal, zase ten všehoschopný Ondra LastHunter Mirtes :-). Změna je zdůvodněna tím, že Honza se bude prioritně věnovat úpravě programu a webové invazi.

 

Na minule uveřejněnou nabídku, že sháníme nové redaktory, se ozvalo celkem hodně lidí, což nás těší. Zatím hodláme nově přihlášené lidi vyzkoušet a pokud s nimi budeme spokojeni, tak je zařadíme jako spoluautory vybraných knihoven.

 

Redakční drby:

 

 

Tento měsíc byl na drby celkem pestrý. Posuďte sami. Upozornění, dále zmíněné události se určitě staly přesně tak, jak popisujeme, i když to protagonisté budou popírat! :-)

Takže např. Mikes se prý popral kvůli lopatičce na pískovišti s Arnoldem Schwarzenegrem a teď ho zdobí sádra. Nebo že by on zdobil sádru?

Ondrášek vstoupil do Evropy o pár dní dřív a to tím, že celé Paříži ukázal, jak Češi umí zvracet z Eiffelovky - průměrný čas, nutný k dopadu obsahu jeho alkoholem zmoženého žaludku z této věže na kolemjdoucí, nebyl světovými agenturami zveřejněn, ale zmíněný autor se již chystá na překonání tohoto času, ať byl jakýkoli. Jedete-li do Paříže, vezměte si deštníky!

Mirek začíná pomalu konvertovat k židovské církvi, protože jak jinak si máme vysvětlit onu vyholenou část vlasů, že pane Mouchelesi? ;-)

Anh Hai Le byl naposledy vidět v Brně, jak se v parných dnech ohlíží po slečnách a mumlá nesrozumitelně staré rituální zaklínadlo, které zní zhruba "kozičky z chlívku ven".

Honzík omylem zašlápl jednu menší neopatrnou důchodkyni, která se mu připletla pod nohy na stanici metra Skalka. Tento incident vyšel najevo až o několik hodin později, kdy při přezouvání byla tato důchodkyně nalezena zaklíněná v podrážce výše jmenovaného. Byla samozřejmě okamžitě zaslána příbuzným a to v šesti dopisech a jednom balíčku.

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

Několik trapných čtenářů:

"Kdy bude verze 2.05?"

Zíííív. Pracujeme na tom. Zííív.

 

"Co bude ve verzi 2.05 nového?"

Pouze několik opravených chyb. Když všechno půjde dobře, přidáme i pár nových :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.