1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 47 Honza Svatoš | 1. 6. 2004

Čau všichni!!!

 

Červen, čas vysvědčení a předprázdninového těšení. A samozřejmě čas verze 47!

Co se minulý měsíc stalo? Především jsme slavili narozeniny! Cheaterovi bylo 8! Nechápu, jak jsme to dokázali takovou dobu vydržet. Vždyť většina z našich uživatelů před osmi lety teprve za sebou tahala kačera (že Ondro? ;-). A dnes, někteří z nás již kačera vyměnili za housera (že Mirku? :-).

 

V našich před půlrokem avizovaných osobních problémech nastal konečně posun, takže teprve teď uvidíme, jak budeme novou situaci zvládat. Pro vás to může znamenat jen o něco hubenější aktualizace. Jestli chcete vědět více, čtěte Mirkovi editorialy v Návodech.

 

Na předminule uveřejněnou nabídku, že sháníme nové redaktory, se ozvalo sice hodně lidí, ale nakonec jich zas tak moc nezůstalo. Stále jsou volná místa okolo bonusových knihoven X-Box a Playstation 1+ 2. Máte-li zájem pomáhat v této části, ozvěte se!

 

Možná se ptáte, kde krucipísek ta slibovaná verze 2.05 - snadná odpověď: betatester našel pár chybek a dohodli jsem se na jiném pojetí jedné části. Takže to budu muset zase celé předělat ;-)

 

Skiny na webu - po čtvrtém měsíci je na webu 171 skinů a staženo bylo již 31 000 souborů.

Opakuji, že kvůli zvyšujícímu se počtu posílaných skinů, bereme už pouze ty, co mají pod 500kB a jsou opravdu celé kvalitně přepracované. Chcete-li se podívat na vystavenou galerii a prohlédnout si nové skiny, případně hlasovat pro nejlepší skin, navštivte: http://skiny.scorpions.cz.

 

Redakční drby:

 

Mirek se stává kaskadérem! Zatím umí sice jenom smyky z kopce, ale jednou, jednou nám všem ukáže! Otázka je co a jestli to vůbec chceme :-)

U Ondry mi došla trpělivost. Už dlouho balí MM (ne, není to Mirek Moucha, ale jedna náctiletá slečna) a ne a ne jí to říct. Už to ví celá škola (teď už i celá ČR), jenom MM se to pořád ne a ne dozvědět! Apelujte na Ondru, napište mu, dodejte mu sílu, prosím vás!!! To už se nedá vydržet :-)

Michal "Mikes" Kroča - původně měl být hlavní postavou redakčního drbu, ale protože neposlal své bonusové knihovny, tak vám prozradím jenom to, že žere žížaly!!

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

Jak se vkládají auta do GTA VC??

Snadno. Mrkněte se na web vicecity.scorpions.cz, do sekce stažení aut. Tam najdete návod, včetně nástrojů nutných k editaci.

Kde si mám stáhnout aktualizaci?

I když se tato otázka bude zdát většině lidí triviální, dostávám ji do mailové schránky každý druhý den. Takže vy všichni, kdo nevidíte dole nápis www.cheater.cz, použijte adresu www.cheater.cz. Jděte do sekce WinCheater2 a klikněte na Download a vyberte si, co chcete stáhnout. Huráá! :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.