1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 48 Honza Svatoš | 1. 8. 2004

Ahoj všem!!!

Teď, když píšu tento editorial, vstupují prázdniny do své druhé půlky. Nám to může být celkem fuk, my už jsme pár let těžce pracující ;-), ale stále ještě vzpomínáme na ty krásné časy, kdy bylo volno, mohli jsme se flákat celé dny, aááááách, to byla pohoda.... No nic, zpět do reality. Možná se ptáte, proč tato verze vychází tak pozdě. Jedním z důvodů jsou samozřejmě prázdniny - nemůžeme po redaktorech chtít, aby seděli u počítače i v tak krásný a posvátný čas :-). Druhým důvodem byl krach Mirkova počítače a změna zaměstnání, která mu nedovoluje věnovat tolik práce našemu projektu.

O tom si ale přečtěte více v Mirkově editorialu v knihovně Návodů. Jaký vliv to bude mít na budoucnost Cheatera, to ještě nevíme. Každopádně nás čekají hubenější updaty...

 

SOUTĚŽ!!!

Naše historicky první soutěž! O co se hraje? O bezplatné zaslání časopisu GameStar s DVD nebo CD přílohou (dle vašeho výběru)! Co proto musíte udělat? Zašlete nám co nejvíce cheatů na X-BOX, Playstation 1/2 nebo GameCube! Ten kdo jich pošle nejvíc, vyhrává!

Příští měsíc změníme kategorii toho co máte poslat, aby měl šanci opravdu každý.

 

Mnoho novinek se za poslední měsíc neudálo. Snad jen to, že na webu máme nového sponzora. Je to společnost, která zasílá do mobilních telefonů Java-hry, barevné tapety a polyfonní melodie.

Z každého zaslaného loga přes naše stránky získáme podíl. Pokud nám chcete vyjádřit podporu a chcete podpořit náš projekt, přijďte na www.cheater.cz a nějakou hru či melodii si za pár korun nechte poslat. Pomůžete tím dobré věci ;-)

!Poznámka: chcete-li mít naše logo na displeji svého mobilu, budete mít šanci asi už od 5. srpna! Sledujte naše www!

 

Skiny na webu - po pátém měsíci je na webu rovných 200 skinů a staženo bylo již více jak 41 000 souborů.

Opakuji, že kvůli zvyšujícímu se počtu posílaných skinů, bereme už pouze ty, co mají pod 400kB a jsou opravdu celé kvalitně přepracované. Chcete-li se podívat na vystavenou galerii a prohlédnout si nové skiny, případně hlasovat pro nejlepší skin, navštivte: http://skiny.scorpions.cz.

 

Redakční drby:

 

Tak Ondra vyměnil MM za Veverku. Ale je to už měsíc stará zpráva, takže je možné, že aktuální stav může být zase jiný. Třeba to už není veverka, ale jiné zvíře, třeba moucha! ;-)

Nejčastější slova, která pronášel Mirek při opravě svého počítače? "pane bože, pane bože" ;-)

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

Můžežete mi poslat Cheatera na mail?

- Ne, to fakt nejde. Většina mailových schránek je buď příliš malá, nebo nastavená tak, aby nepřijímala větší soubory než 2MB. A Cheater má MB dokonce 12. Proto si ho prosím stáhněte z našeho webu nebo si ho třeba nechte vypálit od kamaráda na CD.

Novější zpráva: Editorial č. 49
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.