1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 50 Honza Svatoš | 1. 10. 2004

Je to tak, vydrželi jsme, přežili jsme, zvítězili jsme! Můžeme slavit. Po osmi letech a několika měsících se náš Cheater dožil čísla 50. Díky všem, kteří se na jeho tvorbě za celou jeho historii podíleli, děkujeme všem přispěvatelům a samozřejmě všem čtenářům a uživatelům, kteří jej četli a používali a dávali nám najevo své sympatie.

Co tedy najdete v této slavnostní verzi? Již 4600 cheatů, pokořenou hranici 1000 návodů (!!!), 50 nových vtipů, většinu bonusových knihoven a jeden extra speciální skin jen pro tuto verzi!

 

E-asistent - chcete-li se nás na něco zeptat, neváhejte a kontaktujte našeho nového asistenta!! Určitě Vám ochotně odpoví na všechny všetečné otázky: e-asistent@scorpions.cz.

 

SOUTĚŽ!!!

Ve druhém kole naší soutěže zvítězil.... prosím o fanfáru... řekl jsem fanfááru!.... Co? Někdo ukradl fanfáru???!! OK, tak tedy jenom tramtadadááááá, vyhrává Anh Hai Le!!! V tomto kole nebylo žádných pochyb o vítězi, už první týden nás totiž začal zavalovat jedním návodem za druhým (ani se všechny nevešly do toho vydání, další vyjdou v příští verzi, slibujeme). A že jsou to kvalitní návody, několikastránkové, to si můžete ověřit sami. Cenou pro vítěze je, jako minule, zaslání jednoho časopisu GameStar s DVD přílohou!

 

Redakční drby:

 

Tak nám Mikes začal nosit lešení v puse. Někdo tvrdí, že je to proto, aby měl rovné tesáky, ale my všichni ostatní víme, že je to proto, aby toho míň namluvil. Jeho rodičům teď stačí stisknout dálkové ovládání a Mikesovi se rovnátka spojí a už neřekne ani slovo. Krásný vynález, děkujeme ;-)

Ondra opět změnil favoritku. Ne, to není stará zpráva, ale opět novinka. Tentokrát se jedná o nový druh tvora, který nemá ještě jméno, ale má opět široká ramena. Ach jo :-)

Mirek věnoval téhle verzi tolik času, že ho radši nebudu prudit, neb bych mohl býti přeražen ;-)

Crazy Ivan se ujal role mailového asistenta velmi dobře, zatím píše velmi diplomaticky. Ale to se dá naštěstí léčit ;-) Jsme zvědaví, jak mu to dlouho vydrží.

A já? Mě tenhle měsíc konečně ukázal, co slovo stres opravdu znamená.

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

Hodláte vydržet do verze 100?

- Můžu mluvit jen za sebe. Já ne.

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.