1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 51 Honza Svatoš | 1. 11. 2004

Ahoj lidičkové!

Minulá verze nám dala skutečně hodně zabrat. Nejprve ji vyrobit a potom ji oslavit. Fakt dřina ;-)

Ale jak vidíte, neusnuli jsme na vavřínech a jsme tu opět s novou várkou textíků pro pařany, ale dnes hlavně také s novou verzí programu! Ano, slyšíte dobře. Po více jak roce je tu aktualizace programu. Už nazrál čas, abychom si sedli, opravili všechny chyby, přidali pár nových funkcí a vylepšili některé stávající. Hodně z návrhů jste poslali vy sami, proto si přečtěte v sekci novinky všechny změny, třeba je tam některá, po které jste dlouho toužili!

 

Co vás čeká v této verzi?

- hlavně je to nová verze programu 2.05 - čtěte Novinky a historie pro zjištění všech změn

- dalších 30 nových cheatů, více jak 100 aktualizovaných, 20 nových návodů a 9 s obrázky!

- 25 nových vtipů (celkem 1400)

- update většiny bonusových knihoven!

 

SOUTĚŽ!!!

Ve třetím kole naší soutěže zvítězil další návodkář z PSNN týmu!.... Vítězem je Filip "tonyskate" Richter!!! Cenou pro vítěze je, jako vždy, zaslání jednoho časopisu GameStar s DVD přílohou, která bude odeslána koncem měsíce listopadu!

Redakční drby:

 

Ondra a jeho dívky. Nekonečný příběh, skoro telenovela. Bohužel, přestal jsem se v tom příběhu orientovat, proto prosím Ondru, aby mi to už raději kreslil, abych věděl kdo, kdy, s kým, proč a za kolik.

Mikes se byl rekreovat u východních bratrů. A přijel jak vyměněný. Kdo čte témata na Poradně, musí mi dát za pravdu. Takže se ptám, Mikesko, nebolelo to? ;-)

Mirek hraje cestovatelskou hru Prdel Cup 2004. Hra spočívá v tom, že navštíví co nejvíc míst v republice a potom rozhodne, v které z těch prdelí se nejvíce nudil. Zatím vede Kroměříž, gratulujeme!

JAKE se opět projevil jako lamač dívčích srdcí. Tentokrát byl ale tak v ráži, že kromě srdce jedné dívky vylomil i dveře v sokolovně. No, vy kluci co nemáte holku, vezměte si z něj příklad a jděte do sokolovny :-)

Crazy Ivan, známý chuligán a pěstitel bonsají, neunesl další prohru baníčku a lehl si na kolejiště před vlak. Zničil při tom takřka celý panel, kolejiště, několik budov a dva modely vláčku.

Haianh má osinu v zadku. A není to ledajaká osina. Dokonce má jméno. A kdo že to je? Podívejte se do seznamu členů PSNN týmu a podívejte se tam za 14 dní. Ten kdo bude vymazán, je osina :o)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.