1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 53 Honza Svatoš | 31. 12. 2004

Ahoj uživatelé a čtenáři,

vítáme Vás u první letošní verze! Doufáme, že jste vánoce i Silvestra pořádně oslavili a ...přežili :-)

Tuto verzi (53) připravujeme s mírným předstihem, takže ještě v roce 2004, přesto už víme, že v novém roce se bude dít spousta zajímavých věcí. Proto nám zůstaňte věrní a sledujte jak tyto editorialy, tak i zprávy na webu. Kdo pozorně sledoval stránky o vánocích, mohl si stáhnout novou knihovnu HTML a jeden speciální vánoční skin!

 

HODNĚ ŠTĚSTÍ V ROCE 2005!!!

 

Co vás čeká v této verzi?

- dalších 21 nových cheatů, 120(!!) aktualizovaných, 10 nových návodů a 5 s obrázky!

- 25 nových vtipů

- update velké většiny bonusových knihoven!

- nová knihovna GameBoy Color!

 

SOUTĚŽ!!!

V pátém kole naší soutěže zvítězila přispěvatelka do knihovny návodů.... Vítězkou je Veronika Kailová !!! Cenou pro vítěze je, jako vždy, zaslání jednoho časopisu GameStar s DVD přílohou, která bude odeslána koncem měsíce prosince! Prosíme výherce, ať se ozve ze svého mailu a napíše místo doručení.

 

 

Redakční drby:

 

 

Ondra byl vážně zraněn! A jak se to stalo? Při zdobení vánočního stromku došlo k nedorozumění a Ondra špatně pochopil příkaz své matky, aby dal koule na stromek... au.

AnhHai po nás stále chce, abychom vytvořili porno knihovnu, ale ne obyčejnou, ale s nechutnostmi, jako jsou malá mrtvá zvířátka! Samozřejmě jsme to odmítli. AnhHai se naštval a šel alespoň do supermakrketu osahávat mražená kuřata... Pokud ho potkáte, rozhodně ho neoslovujte!

Mikes Kročů - Pokud si vzpomínáte, není to tak dávno, co byl Mikes na Slovensku, aby podstoupil operaci změny pohlaví. O vánocích tam byl(a) Mikes(ka) znovu, aby doktoři dodělali i hrudník. A doktoři silikonem opravdu nešetřili. Takže je z toho taková malá ňaderná katastrofa...

JAKE se ukázal jako správný detektiv a pomohl nám vypátrat několik důležitých informací. Proto mu tímto uděluji čestný titul Defektiv roku! ....eééé, myslel jsem Detektiv roku...

Crazy Ivan tvrdí, že u něj za oknem běhá stádo růžových koní s pěti nohama. Ale my moc dobře víme, že kecá!!!! My totiž víme, že stádo to být nemůže, protože růžoví koně jsou samotáři!

Kajlin všem svým ctitelům, kteří ji padají k nohám, vzkazuje, že už jich je tolik, že není ani kam plivnout. Od teď bere pouze zájemce splňující tyto podmínky: "velmi pohledný, velmi bohatý, velmi mocný a velmi nemocný, značka: předmanželská smlouva nebo závěť nutná!" Ježiši AnhHaii, kam se cpeš, říkala přece velmi pohledný a ne nejkrásnější ze všech! Padej za mě do fronty! A polož to mražený kuře!

 

Otázky čtenářů pro tuto verzi:

Koho považujete za největšího komika současnosti?

- Většina týmu se shodla, že jím je bezpochyby Petr Paloch alias PtaPta. :-) Pokud nevíte o čem je řeč, přečtěte si téma na Poradně, nebo Anály Crazy Ivana...

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.