1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 58 Honza Svatoš | 1. 6. 2005

Ahoj lidi, lidky a líďata !

 

Dnes poprvé a možná ne naposled předávám slovo Mirkovi, aby napsal tento editorial. Důvodem není moje lenost, ale celková nenálada a různé další okolnosti, které mi neumožňují se plně věnovat tak náročné práci jako je psání editorialu. Tak Mirku, ukaž co tvé pero umí...

Honza

 

Další měsíc s námi vydrbal a spokojeně odešel do pietní místnosti pro uplynulé měsíce s nápisem "Vzpomínáme". Pro nás a hlavně pro vás to znamená novou verzi knihoven Cheatra a ta je právě teď tady! Má číslo 58 a jako vždy je pro vás pořádně nabušená. V Cheatech je 60 updatovaných a 25 úplně nových položek. Kluci od návodů se taky snažili, takže se taky máte na co těšit. A samozřejmě můžete stahovat plno nových verzí bonusových knihoven, skinů a já nevím čeho ještě.

 

A teď jedna zajímavost - i když pro mnohé z vás to jistě žádné překvapení nebude. Jestlipak víte, kdo je "otcem" cheatování ? No samozřejmě - Jára Cimrman. Bylo to v době, kdy Tyrš razil bezohledně svoje heslo "Přelez, přeskoč, ale nepodlézej !" Jistě hezká zásada, ale pro mnoho jedinců slabších, nebo menších vzrůstem (zejména pak pro děti) bylo její důsledné dodržování velmi obtížné, nezřídka i zhola nemožné. A tu přichází právě Jára Cimrman s pomocí : "Můžeš i podlézt, ale nezapomeň se potom zase narovnat." Tím nejen stvořil první cheat v historii vůbec, ale také formuloval zlatou zásadu cheatování, která vlastně platí dodnes. Tato zásada byla vůbec první ze souboru zásad, pouček a rad, které Cimrman později shrnul ve spisku

"ČÍTanka česká o novém mudrosloví pro každodenní potřebY". Protože byl tento název příliš dlouhý, používal sám Cimrman zkratku "ČÍTY". Tato zkratka byla později poangličtěna a v této podobě ji používáme dodnes.

 

Stále vás zveme na náš nový web, věnovaný české hře Mafia!

Vše o této hře najdete na adrese: http://www.scorpions.cz/mafia

 

Redakční drby:

 

Mirek je jediný člověk, který se nechá od Honzy dobrovolně porazit v bowlingu. A protože Honza už dlouho s nikým nevyhrál, začal Mirka pod pohrůžkou fyzického násilí tlačit k návštěvě své bowlingové dráhy s cinknutými kuželkami. Došlo to tak daleko, že byl Mirek nucen uprchnout z Prahy. Na útěku se zastavil až v Uherském Brodě, kde se nechal na vlastní žádost zavřít do vinného sklípku. Tím je ovšem vážně ohroženo vydání dalších verzí knihovny Návody a proto naléhavě vyzýváme všechny zájemce, kteří by byli ochotni nechat Honzu vyhrát, aby poslali své nabídky na jeho mailovou adresu. Přednost mají ti, kteří v životě nedrželi koule v ruce (cizí, o vlastních ani nemluvě).

 

Ondra se podle posledních zpráv zaměřil na slonice. Nezasvěcenému by se mohlo zdát, že propadl zoofilii, ale znalci Kámásútry vědí dobře oč jde. Jen není jasné, jestli vyhledává slonice jen kvůli své zálibě ve velkých věcech, nebo jestli o něm slonice vědí něco, co my ne.

 

Z Anh Haie se vyklubal zlotřilý číňan Wu Fang, který se vetřel do rodiny Scorpionů pod záminkou spolupráce, ale ve skutečnosti pracuje pro konkurenční klany za mrzký peníz. Don Scorpione ještě nerozhodl o způsobu jeho potrestání, ale v každém případě bude exemplární !! Wu Fangu, třes se, Don Scorpione ti posílá poslední políbení !

 

Krásná Kajlin se pořád nemůže rozhodnout mezi Honzou a Anh Haiem - Wu Fangem. Snad ji odhalení pravé Anh Haiovy totožnosti konečně otevře oči a Don Scorpione se konečně dočká své lásky s velkým "L". Uvidíme v dalším pokračování naší tele(sco)novely.

 

A to je pro tentokrát vše - bylo toho dost, ne?

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.