1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 61 Honza Svatoš | 1. 10. 2005

Vítejte u 61. verze!

První školní měsíc za námi, podzim už je tady, venku už to stojí za prd, takže nastává zlatá doba pařanská, kdy hráči zalézají do svých doupat a hrají hry. Stejně tak bychom rádi zalezli my, ale bohužel je tu práce na Cheateru a na webu, která nám už tolik volnosti nedává. Ale my si nestěžujeme, my ne!! :-) Právě si čtete o další verzi, už 61., ve které najdete obvyklé penzum novinek a článků, na které jste zvyklí. Tentokrát sice nevyšly všechny bonusovky, ale velká část ano. A ten zbytek vám vynahradíme příště, na to přísaháme. Amen. Nebo Enter. :-)

 

Nový web - GTA San Andreas

Přes prázdniny jsme připravili velký a nadupaný web o GTA San Andreas! Najdete tam kromě základních informací, cheatů, návodů, klikacích map i stovky souborů ke stažení, sekci záhad, zajímavostí, dopravy, co je potřeba k dohrání na 100%, tabulky šatů, účesů a mnoho a opravdu mnoho dalšího! Dovolte tedy, abych vás pozval na další webík Sco Teamu: www.gta.cz!

 

Redakční drby:

 

 

Mirek - konečně byl na dovolené, sice jen v ČR, ale stálo to za to. Odpočinek byl 100%ní. Tedy Mirek moc neodpočíval, ale za to my jsme si od něj krásně odpočali ;-)). A prý se už těší na další! (pšššt, my taky! :-)) (to máš za ten oční sex, hade! :-)

Ondrásek - poslední dobou vyniká v cykloturistice. Až potkáte strašně funícího a hekajícího cyklistu, nezapomeňte se podívat, jestli to není Ondra. Poznávací znamení: šílený výraz totálního vyčerpání už po několika metrech od startu, přilba s hledím, chrániče na všechny části těla, neprůstřelná vesta, nepromokavé trenýrky a neprodyšné ponožky (díky bohu i směrem ven).

AnhHai - už dost o nechutnostech, které páchá. Musíme ho také pochválit a ukázat v novém světle. Jenže nejdřív ho musíme najít.... Naposledy byl viděn před stánkem s grilovanými kuřaty, jak se zamilovaně díval na otáčející se a opalující se krásná mladá nahá těla kuřátek a měl přitom ruku v kalhotách a něco tam s ní dělal. Nejspíš hledal drobné, že ;-) Řekněme, že je hledal hodně rychle :-))

Kajlin - zvolila nový design povrchu na vrcholku svého těla...ne, jinak, zkrátka změnila účes, aby lépe viděla na své ctitele a zbytečně je nezašlapávala. Nevíme jak moc to funguje, ale je pravda, že v černé kronice se už dlouho nepsalo o žádné nové oběti jejich podrážek. ;-)

Jake - jakpak mu to jde v nové škole? Prý skvěle. Již uvařil knedlo vepřo zelo, svíčkovou a motor svého auta. Taky by vás zajímalo, jakou k němu zvolil přílohu? :-)

Crazy Ivan - i on změnil účes a taky u něj došlo ke zkrácení. Prý to udělal, aby zapůsobil na svoji potenciální vztahovou oběť, na Katku. A jak to dopadlo? Špatně, hotová "katkastrofa" :-)

Miky - od doby co má nový rychlý internet není takřka k zastižení. Stále objevuje nové a nové možnosti virtuálního světa, tolik možností se něco nového dozvědět, tolik věcí co se může naučit... Zkrátka tolik porna snad nikdy nikdo ještě nestáhl a neviděl :-)

xmilek - je členem grafické poroty, která určuje, zda skin zaslaný uživatelem uveřejníme na webu nebo ne. Je zajímavé pozorovat, jakou mají některé grafické výtvory vliv na jeho duševní zdraví. Ale že začne chudák psát hodnocení ve verších, to je už vrchol :-) Teď už chybí jen aby začal slintat levým koutkem a kvokat! :-) Proto prosíme autory skinů, snažte se, nebo ho budete mít na svědomí!!

Smejčí alias Denver - i obyčejný problém s nehtem na palci vás může přivést až do nemocnice. A v nemocnici se lidem prudce zhoršuje nálada a vnímání světa. No jak jinak si vysvětlit, že mě málem uškrtil po nevinné větě: "Tak se měj, držím ti palce!" ? :-)

 

No a co bych napsal o sobě? Asi jako vždy :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.