1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 62 Honza Svatoš | 1. 11. 2005

Vítejte u prvního podzimního vydání, u čísla 62!

Tak už nám zase padá listí, skoro tak rychle jako Windows u Mirka na PC. :-) Venku se ochlazuje a my jsme nuceni se schovávat do tepla k PC. Požehnaný čas. Nikdo vás nenutí jít ven, že je pěkně, žádné hloupé zábavy typu sekání trávy či sklízení ovoce... :-) Blíží se vánoce a vědí to i vývojáři her, kteří začínají zaplavovat trh herními novinkami. A to značí jedno: budeme mít co hrát, budeme mít na co psát návody a mraky cheatů nás už teď straší po nocích :-). Ale to jsou pro vás dobré zprávy. Takže obligátní otázka, co nás dnes čeká? Knihovna cheatů zažívá kulaté výročí, je v ní přesně 4900 položek! Návodů je už jeden a čtvrt tisíce, návodů plus přibylo 9 a zarovnala se tak dvoustovka.

Ostatní a bonusové knihovny vycházejí v obvyklých rozměrech, každopádně se máte na co těšit!

 

Web - GTA San Andreas

Největší český web o hře GTA San Andreas se stále zvětšuje! Každodenní aktualizace jsou zárukou těch nejnovějších zpráv ze světa GTA! Informace a hlavně nové downloady všeho druhu! Na webu najdete kromě základních informací, cheatů, návodů, klikacích map i stovky souborů ke stažení, sekci záhad, zajímavostí, dopravy, co je potřeba k dohrání na 100%, tabulky šatů, účesů a mnoho a opravdu mnoho dalšího! Dovolte tedy, abych vás pozval na webík Sco Teamu: www.gta.cz!

 

Redakční drby:

 

 

Mirek - informace o tom, že Mirek hraje Dungeon Siege 2 jsem bral jako normální. Divné mi to začalo být, až když jsem ho viděl v autobuse jak s nějakými kumpány ničí pomocí kouzel naše spoluobčany. Pořád vykřikoval něco o zvyšujícím se levelu, že si za chvíli bude moct pořídit nového člena party a že tenhle quest už konečně dokončí. Pak se ztratil na poště, protože tam větřil zamčenou truhlu. Pokud ho potkáte, dávejte si pozor je ozbrojen! :-)) Zde fotka jako důkaz!

 

 

Ondrášek - konečně jsem měl tu čest a potkal jsem jeho novou slečnu. Zajímavé je, že je to opět tak trochu extrém. Naštěstí tentokrát na tu lepší stranu co se týče velikosti. Ta minulá při přiblížení k vám zakryla slunce, že se setmělo. Tuto zase sotva vidíte a musíte si dávat velký pozor, abyste ji omylem nevyšňupli z chodníku. Ale to Ondrovi vůbec nevadí, je zamilovanej až po uši, až po její uši... :-) Přejeme hodně úspěchů!

AnhHai - od práce na GTA webu si odskočil na Invex. A kde si myslíte, že tam byl hlavně vidět Ano, před stánky s rychlým občerstvením, kde pozoroval... je mi to už trapné, ale je to tak... grilující se kuřata. Já si to opravdu nevymýšlím, tady máte důkaz: ;-)

 

 

Kajlin - v očekávání maturitního plesu si vybírá róbu. No zkuste na holku s její postavou sehnat nějaký okrasný pytel... To víte, ať si vezme jakékoli šaty, pořád je z nich minisukně. :-) Teď snad našla nějaké krásné, které ji přesně padnou. Prý je i brzo přivezou, konvoj s nadměrným nákladem je již na cestě

;-)

Jake - když zrovna nemá teplotu při měření signálu za komínem, můžete ho vidět jak obětavě pracuje na GTA.CZ webu. Taky si tam s ním můžete přečíst rozhovor. Vlastně i se mnou. I s Anhhem, zkrátka zajímají vás naše odpovědi na zvídavé otázky? Utíkejte na gta.cz do sekce rozhovorů! :-) Konec reklamy ;-)

Miky - i on byl tento měsíc převážně mimo komp, protože se ho rozhodl samým hraním usmažit. Snad mu ho brzo opraví a on se vrátí mezi nás. Všichni se pomodlete za jeho základní desku, která již zaťukala na bránu křemíkového nebe :-)

xmilek - kruci chlape, co bych o tobě napsal... to co bych moc rád napsal, tak nemůžu, to je zatím výrobní tajemství :-), tak tě pro dnešek ani nechám na pokoji... Ale stejně si šikovnej, někdy mi musíš popsat, jak se ti to povedlo, nejlépe pošli video záznam ;-)

 

No a co bych napsal o sobě? Asi jako vždy :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.