1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 63 Honza Svatoš | 1. 12. 2005

Vánoční verze 63 je táááááááádyyy!

A jsou tu zase. Kdo?? No přece vánoce! :-) Rok utekl jako voda a jsou tu zase ty krásné svátky, kdy budeme vánočně naladěni, ve stresu probíhat na poslední chvíli po obchodech a hledat nějaké úplně debilní dárky pro své příbuzné, přežereme se k prasknutí a stihneme se pohádat kvůli výběru pohádky v TV. Ach :-) Ale vraťme se k dárkům. Protože toto je vánoční verze, budete zasypáni nadílkou v podobě cheatů, pořádného balíku návodů a spoustou dalších maličkostí, které jistě oceníte.

O kousek níž najdete vyhodnocení naší celoroční soutěže, tak se podívejte, zda-li jste náhodou nevyhráli. Pokud ano, gratulujeme!

Příště se uvidíme až v novém roce a bude to někdy kolem 6. ledna. Užijte si svátky, oslavte Silvestra a nezapomeňte si nás zase stáhnout! :-)

 

Redakční drby:

 

 

Mirek - o jeho drátově-bezdrátové story si jistě přečtete v jeho editorialu, tím vás tady nudit nebudu. Ale víte to, že Mirek je děsně podnikavý člověk? Kromě toho, že by klidně prodal své děti (nebudeme si nic nalhávat, on vám je daruje jen za odvoz! :-), rozhodl se zpeněžit i svůj editorial. Takže drazí redaktoři, máte-li zájem o drb na vaší hlavu, řádek textu je ze 100,-, u pozitivního drbu si částku vynásobte 2x a chcete-li být co nejvýš, začněte už teď šetřit do prasátka :-)

Ondrášek - pořád chodí za Lucíkem a na nás kašle. A my žárlíme! Hlavně já :-) Ale ne na něj, ale na Lucíka. :-) Vůůůůbec nejsem starej zahořklej mládenec, jááááá néééé :-)) Já jim to všem přeju... no trochu kecám... hodně kecám!!! :-) Nebyl by tam pro mě taky nějakej Lucík? Ale tak o půl metru vyšší, abych ji nemusel pořád dolovat z podrážky ;-)

AnhHai - klukanec jeden ušatej, myslel si snad, že na něj zapomenu? ;-) Po vzoru Mikesky podstoupil operaci vzhledu a pohlaví. Teď je z něj fakt super kočka. Nevěříte? Podívejte se do xmilkovi knihovny Filmů, kde máte v editorialu fotku jako důkaz. Kočka, co? ;-) Nám se líbí, ale zabere to na kuřata?? ;-)

Jake - No a co nám prováděl Jake? Jake tvrdě pracuje na svém webu nfscz.com, jak si můžete sami ověřit. Nemá čas dělat skopičiny. Musím ho opravdu, ale opravdu pochválit. A teď už Jaku prosím přestaň mířit tou brokovnicí na moji hlavu, reklama je hotová, děkuju :-)

Kajlin - o ní mám jen kusé zprávy: jezdí vlakem a snaží se v něm sbalit všechny co mají dva metry a hnědé oči (ufff, ještě že nejezdím vlakem, mohl bych být oběť!! ;-), pořád se sází s kamarádkama a nyní cvičí pohyby na maturiťák (zatím to ale vypadá jako tornádo nad Třeboní ;-)

Miky - problémy s modemem jsou snad už definitivně zažehnané. Konečně mu bylo vysvětleno, že když chce serfovat po internetu, tak kvůli tomu nemusí lít vodu do modemu!! :o) A nemusím vám doufám vyprávět, jak dopadl jeho monitor, když si chtěl na ploše změnit tapetu?? Tapetářské lepidlo schlo ještě týden!!! :-))

xmilek - učil mě, jak mám lovit. Prej mám vzít prut do ruky... hmm... pevně ho chytit rukou a občas s ní škubnout. Pak jenom sedět, držet prut a čekat až se nějaká chytne... No, doufám, že celou dobu mluvil o rybaření ;-)

 

No a co bych napsal o sobě? Asi jako vždy :-) Prd ;-))

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.