1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 64 Honza Svatoš | 1. 1. 2006

První verze roku 2006, verze 64 je tááády!

Tak a je po svátcích. Jak rychle přišly, tak rychle odešly. Ty přípravy snad ani nestály za to... Vánoční cukroví vám ještě určitě tvrdne na stole, opadaný stromek stojí v obýváku, kapr sebou hází ve vyschlé vaně a bramborový salát se snaží utéct z lednice... Jasná známka, že je po Vánocích :o) A co teď? Novej rok začal, nějaký volno je daleko... No tak si aspoň prohlédněte naši novou aktualizaci, třeba v ní najdete něco zábavného, užitečného nebo aspoň tím zabijte čas. My v redakci máme skvělou zprávu - tým se rozrostl díky xmilkovi o dalšího živáčka. Podívejte se do drbů, tam je toho víc!

 

Než začnete číst obvyklé rubriky, je tady speciální poděkování a dokonce hned dvoje!!

 

1. Díky Honzovi Kachlíkovi a jeho firmě Cyberstream, která poskytuje hosting pro naše nové webové projekty. Díky za skvělý přístup a za příkladnou podporu!

2. Díky Jakeovi!! Zachránil pro vás únorový update! Jak se mu to povedlo? Půjčil Mirkovi notebook na jeho třítýdenní služební cestu, takže Mirek může pracovat a Cheater vyjde v plánovaném termínu. Považujeme to za hrdinský čin první kategorie :-)

 

Redakční drby:

 

 

xmilek - dneska je xmilek jasně na prvním místě, protože takovou událost redakce ještě nepamatuje!! To co vidíte tady dole, to je prosím nový člen redakce, který byl pro nás vyroben přímo na míru. Je mu -minus 9 měsíců + 11 týdnů :-) Ještě se víc podobá na něco z filmu Vetřelec než na nového člena, ale on z toho na rozdíl třeba od Mirka ještě vyroste :-) Popřejme tedy xmilkovi juniorovi (juniorce?) hodně zdraví a štěstí do vývoje! A nezapomeň, budeme tě poctivě sledovat!

 

Mirek - pořád mi říkal "neber úplatky, neber úplatky, zblázníš se z toho". Tak jsem je nebral a zbláznil jsem se z toho, takže měl pravdu ;-) Jeho psychická podpora je pro náš tým důležitá. Díky němu máme v životě jasno - již nyní jsme si všichni předplatili pokoje v Bohnicích. Raději dřív, než aby pak měli obsazeno, že jo :-)

Ondrášek - vzpomínáte si? Loňské Vánoce si pověsil koule na stromeček. A jak zdobil letos? Prý to šlo špatně, nový stromeček byl tak hustý, že je tam nemohl narvat. Byl prej celej rozpíchanej. Taky se mě ptal, co prej lidi na tom píchání baví...Já ho chápu, i když nemám stromeček. Ale mám kaktus ;-)

AnhHai - když má zkouškový období, je na prd. Ráno brzo vstane, začne se učit a učí se a učí se. A večer jde spát se slepicema.... he he, ta čeština je ale svině, co? :-)

Jake - se vyflákal na náledí a měl otřes mozku. Teď si povídá s kytkama, nepamatuje si jak se jmenuje, sotva trefí domů, při jídle se vždycky pobryndá... Takže žádná změna, asi se mu nic nestalo :-)

Crazy Ivan - poslal nám krásnou fotku svého párku. Fakt pěknej, velkej, moc pěkně tvarovanej, člověku se až sbíhají sliny. Ehm, ta fotka byla pořízena na lyžáku při grillování :-)

Miky - před vánoci se málem upařil xmrti. Napsal takových návodů, že jsme se až divili. Teď musí odpočívat, protože hladina gamesení v krvi mu stoupla na kritickou hodnotu. Pozná se to tak, že se ráno probudí a začne psát: "Návod na dnešek: jdi se nasnídat, jdi do školy, plň submise které jsou náhodně generovány profesory...." :-)

Kajlin - "Kajlin, dej si pauzu, dej si KitKat" :-)) Tuto fotku propůjčila Kajlin ze svého rodinného alba. Aspoň víte, co máte žrát, abyste vyrostli do dvou metrů jako naše prdelinka :-)).

 

 

Novější zpráva: Editorial č. 65
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.