1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 65 Honza Svatoš | 1. 2. 2006

Zdravíme všechny lidičky u hodně novinkové verze 65!!!

Jak jste si asi všimli, pár věcí se změnilo. Podstatná změna je změna mediálního partnera. Nově se jím stal časopis LEVEL, jednička mezi českými herními časopisy. Doufáme, že změnu pocítíte všichni, minimálně tím, že vždy na přikládané DVD se dostane kompletní balík všech knihoven Cheatera! Druhé velké plus je, že letos bude minimálně 5 soutěží o celkem zajímavé a hodnotné ceny. Nebudeme prozrazovat víc, ale už v příštím měsíci vypíšeme první soutěž!

Další změna je nová opravná verze, která přichází více jak po roce. Za tu dobu se při používání objevily drobné chybičky i nápady na vylepšení. Vyhodnotili jsme je a program upravili. Snad se vám Cheater bude teď více líbit a bude ho používat ještě raději. Seznam oprav a novinek najdete v seznamu položek pod názvem Novinky a historie. Také se změnil základní vzhled. Spousta času už utekla od prvního vydání Wincheatera 2, tak je na čase udělat i změnu vzhledu. Vybrali jsme nejúspěšnější skin poslední doby, který má velmi kladné hodnocení od uživatelů a také od nás, protože velmi dobře ukazuje možnosti skinovatelnosti našeho programu. Snad se vám bude také líbit. A pokud ne, na webu na vás čeká 340 dalších :-).

Konec slov, vítejte u verze 2.06, u čísla knihoven 65 a u časopisu Level! :-)

 

Redakční drby:

 

Mirek - konečně má za sebou služební cesty na jih. Chudák si už z toho věčného cestování připadal jako migrující ptactvo. V pondělí na jih, v pátek na sever... a pořád dokola. Ještě že mu dělal společníka Jakův notebook. Všichni jsme měli naději, že Mirek aspoň na něm udělá knihovny včas a budeme všichni šťastní. No jako obvykle si Mirek celou dobu jen hrál a knihovny dodělal před chvílí už doma v Praze :-)

Ondrášek - o něm jsem složil všeříkající básničku, recituji: "Lochtá Lucku na bříšku, někde doma v pelíšku. Babička je pozoruje, to Ondrovi nedaruje. "Prasáku" na něj zakřičí, Ondrášek strachy zakvičí. Na sex už dnes nevěří, chudák letí ze dveří. Tak snad zase příště, přisaje se jako klíště." ;-)

AnhHai - má po zkouškách a konečně je z něj zase milý a hodný člověk. A vrací se mu dokonce i jeho zvrhlé choutky!! Nevíte proč se teď po Brně říká "Bacha na zadek, Anhhai jde!" ? :-)

Jake - zažil obrovský psychický otřes, když mu přestal jít internet. Dostal do ruky takový třes, že se nemůže ani v klidu napít. Nicméně tvrdí, že se mu výrazně zlepšil sexuální život, tak nevím... :-)

xmilek - paní xmilková inkubátorová se má dobře, již teď vám mohu slíbit další fotky vývoje našeho nového člena. Už se nepodobá Micky Mousovi, jak minule psal Mirek, ale podle poslechu to spíš vypadá na nějakého DJe :-)

Crazy Ivan - poslední týden strávil na lyžích, posilněn alkoholem a vybaven novými poznatky. Co na to říct? Snad jen štěstí, že to bylo na Slovensku, tam to snad příroda rychleji rozdejchá :-)

Miky - Reaktor...co to plácám, redaktor GTA portálu se vrátil a začal opravdu zuřivě makat. Pod jeho rukama a dalšími údy web vzkvétá a bude brzo spuštěn. Jen mi někdo řekněte, proč pořád honí toho nebohého admina, který za nic nemůže?? Mně by to ani tak nevadilo, kdybych ten admin nebyl kruci jááá!! :-)

Kajlin - Naši prdelku jsem si nechal nakonec. Protože jsem s ní strávil víc jak 5 hodin (v kuse a bez kaskadéra!!), poznal jsem ji o něco lépe. Spousta pověstí o ní není pravdivá, to už vím :-) Třeba že svoji oběť dokáže uštvat a poté kopýtky zadupat. Nebo že je ukecaná tak, že člověku praskne hlava do pěti minut. To jsou jen fámy! Je to milá osoba, která si občas radostně povyskočí, moc toho nenakecá, má problém nandat si rukavice, nesnáší polovinu mého jídelníčku a neustále jí padají kalhoty (snad tím nic nenaznačovala ;-)

 

 

Starší zpráva: Editorial č. 64
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.