1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 66 Honza Svatoš | 1. 3. 2006

Verze 66 ve znamení magie čísel je tady!!!

Nejkratší měsíc v roce utekl jak voda a nové verze knihoven jsou zde. Opět se ukázalo, že není důležité, kolik dní je mezi uzávěrkami, stejně všichni pracují na poslední chvíli :-). Tentokrát bylo ale opravdu málo času, proto nevychází úplně všechny knihovny, naštěstí však všechny důležité.

Je 3.3., vychází verze 66... Je rok 2006 a Cheater je ve verzi 2.06. Téměř přesně na 10. výročí vzniku tohoto programu jsme překonali hranici 5000 cheatů!!!!! Je to něco neuvěřitelného, nikoho z nás nenapadlo, že se toho dočkáme! A teď je to tady. Byla to velká výzva a my ji překonali! Tak nám držet palce, ať vydržíme ještě dále.

Když jsme u těch čísel, jsou to přesně dva roky, co byl na webu spuštěn archiv skinů, ve kterém za tu dobu přibylo 350 vzhledů pro tento program. Zpětně chci poděkovat Jirkovi Kalousovi, za rady ohledně začátků PHP programování!

 

Redakční drby:

 

 

 

Mirek - při dlouhém a smutném cestování vlakem na služební cesty si Mirek našel zvrhlou zábavu. Zpívá si. Skvěle to zvedá jeho morálku, ale pasažérů v kupé a vlastně v celém vagonu děsivě ubývá. Zašlo to tak daleko, že České dráhy už pomalu začaly uvažovat buď o speciálně vypraveném vlaku pro našeho pološéfa, nebo vyhlásit bankrot. Uvidíme, sledujte noviny! :-)

Ondrášek - zvaný Hobit, na severu známý jako krutý Vasil, v Hovorčovicích jako Tiesto junior a v centru jako vidlák Ondrášek, našel zálibu v amatérském fotografování. Za jeho první fotky bych mu dal.... cenu? Ne... pochvalu?...ne... přes hubu?? Ano, správně :-) Až ho zase potkám s foťákem, udělám mu s ním taky několik snímků. Narvu mu ho do......a budu fotit....ale půjde to jen s bleskem! :-)

AnhHai - musím ho pochválit, konečně se dostal s pomocí léků a elektrických šoků ze závislosti na mražených kuřatech. A hned to vypadá jinak! Drůbežárnu změnil za školu a kuře svých snů za učitelku angličtiny! Bohužel, jedna věc se stále vyléčit nepovedla. Vzrušuje ho jen tehdy, když je zamražená na -18°C. :-)

Jake - ten dělá takových věcí, že ani nevíme, kde se zrovna teď pohybuje a pro koho dělá. Vždyť se podívejte na scofake.blog.cz, co všechno zvládá! A zadarmo!! ;-) Ale to poslední slovo před ním prosím nevyslovujte nahlas!! Stydí se za to! :-)

xmilek - budoucí hrdý otec nám sám prozradil, že výrobek, na jehož zakládání se přímo podílel, bude pohlaví mužského!! Takže budeme mít dalšího kolegu a ne kolegyni! Smutné, zvláště pro nezadané, kteří v to vkládali velké naděje. No co, snad příště, xmilek příslíbil výrobu i dalšího modelu!!! :-)

Crazy Ivan - hladce oholen, čistě oblečen, navoněn, zkrátka nebezpečně krásný, se vydává na lovy beze zbraně. A co loví? Zkušenosti! Zvyšuje si skill v různých dovednostech. Poslední dovednost byla "Jak v kavárně říct slečně, že o ni má zájem." Bohužel přibylo jen pár bodíků EXP, postup na další level se neočekává, bohužel. Mission failed.

Miky - něco bych vám o něm napsal, ale nemůžu, protože mě celou dobu vyrušuje přes ICQ a když mi to tady celý bliká, nemůžu se soustředit, grrr :-)

Kajlin - Tak minule jsem ještě psal o tom, že slečna Kajlin je jiná, než se v našem bulváru tvrdí :-) Ano je, je to ňuňaná takřka dvoumetrová holčička, která se rozhodla pro charitativní činnost a bude se starat o staré a opuštěné šéfy tohoto programu. A protože tento program má jen jednoho opuštěného šéfa, nebude mít se mnou tolik práce ;-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.