1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 67 - 10. NAROZENINY! Honza Svatoš | 1. 4. 2006

Verze 67 přichází!!!

Dnes není podstatné číslo knihovny, ale čas, který uplynul od vydání prvního Cheatera. Věřte nebo ne, v dubnu uplyne 10 let, co jsem dokončil první verzi tohoto programu. Za tu dobu vyšlo 67 aktualizací, verzí, čísel... říkejte tomu jak chcete. Nasbírali jsme obrovské množství informací a dat, které publikujeme nejen pro hráčskou veřejnost. Mezi naše uživatelé patří děti už od 9 let, nejsilnější skupinou jsou teenageři, ale používají nás dokonce i starší počítačoví fandové, kteří se věkem přehoupli už přes padesátku.

Za 10 let fungování jsme se seznámili s mnoha lidmi, od těch co se podíleli na fungování Cheatera, až po ty, co nám napsali třeba jen jeden e-mail. Když jsme u čísel, tak víte, že e-mailů přišlo několik desítek tisíc, papírových dopisů desítky, návštěv na webu byly miliony? Cheater vyšel na CD/DVD u všech herních časopisů a na několika výběrech. Cheater se začínal šířit na disketě, později na BBSkách, dnes ho kromě webu najdete i na výměnných sítích typu DC++.

Cheater začínal jako program o cheatech, až mnohem později přišly knihovny o jiných oblastech nejen herního světa. Dnešní počet také není určitě konečný... Cheater zkrátka existuje už 10 let, ale rozhodně ještě nekončí a neřekl své poslední slovo!! Buďte nám věrní, tak jako jsme my vám!

 

 

Redakční drby (DNES VÝJIMEČNĚ REDAKCE PŘED 10ti LETY, aneb jak jsme vypadali :-)

     

Honza (-10let)             Mirek (-10let)              Ondra (-10let)           Jake (-10let)

 

       

AnhHai (-8let)             xmilek (-10let)                Kajlin (-10let)

 

Tak takhle vypadali někteří z nás, když vyšla první verze Cheatera. Honza jako jediný pamatuje začátek, to bylo před 10ti lety a 10kily.... Mirek přistoupil o něco později.... dnes už jeho úsměv neuvidíte tak často, ukazuje ho jen před turisty a za peníze.... Ondrášek přišel ještě později a už tehdy vypadal jako drsný rocker. Dnes už není dlouhovlasý a nemá tak vážný výraz.... Jake se tvářil na první třídu velice důležitě a už tehdy věděl proč.... u AnhHaie nemáme k dispozici starší fotku, jeho rodiče ho raději nefotili, báli se, že až ho uvidí nějaká bohatá slečna a vezme jim ho... xmilek, statný jinoch, na fotce ještě s vlasy a optimismem... Kajli, nevinný úsměv ji zůstal, vlásky jsou bohužel už také minulostí... No tak co na to říkáte? :-)

 

V dnešní sváteční verzi mimo jiné najdete:

- každý redaktor se snažil, aby přidal více než jindy

- dvojnásobný počet přidaných vtipů a návodů+

- po dlouhé době vydanou a pořádně nadupanou knihovnu Citátů!

- jeden sváteční skin od Noruena! (od autora úvodního obrázku o 10tiletém vývoji)

- na www.cheater.cz najdete flash prezentaci od WinBosse, ve které uvidíte historii v kostce!

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.