1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 68 Honza Svatoš | 1. 5. 2006

Verze 68 je tady!

Po měsíci oslav 10. výročí založení tohoto program přichází obyčejná a úplně běžná aktualizace. Aspoň to tak může vypadat. Ale všimněte si, jaké množství se objevilo nových návodů, recenzí, textů písniček a dalšího neobvyklého počtu textů! Sice se blíží doba prázdnin, což je pro nás doba určitého sucha, kdy zdroje příspěvků vysychají, ale letos to zatím vypadá velice nadějně. No snad jsem se nemýlil.

Ve škole finišují známky, dělají se přijímačky, maturity.... Snad všechno zvládnete hravě a budete mít opět čas na pročítání našeho prográmku, který už dávno není jen pro hráče.

 

 

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE S LEVELEM!

První vítěz dlouho slibované soutěže o ROČNÍ předplatné časopisu LEVEL s DVD přílohou byl vylosován... Mohl se jím stát jeden z těchto nepilnějších pisatelů:

 

-- Pán kouzel Fingon Felagund (neznáme bohužel občanské jméno)

-- Michal "Miky" Deus (i když je to redaktor, píše spousty návodů, má právo zde být)

-- Jiří "GE.org" Pudil (tak zrovna v téhle verzi od něj nic není ;-))

-- Ján "Agent Orange" Hamlík

 

Losování bylo náhodné a bylo použito levných losovacích nástrojů (postačil zmačkaný papír a levá ruka ;-) ). Chvilka napětí...... prosím fanfáru.... tramtararááááááááá, vítězem se stává Mirek Moucha!! Eh, moment, kdo tam hodil tenhle neplatný hlasovací lístek a ty zbylé čtyři vyhodil?? :-) Ne ne, znova.... vítězem se stáááávááááááá Jiří "GE.org" Pudil !!!! Výherci gratulujeme a budeme ho kontaktovat.

Soutěž bude brzy pokračovat, těšte se!!

 

Redakční drby:

 

Mirek - jeho každoroční zavirování počítače, úpěnlivý vřískot o pomoc a pak následující nevděk z jeho strany, když se to pokusím vyřešit antivirovým programem s názvem "format C:", se konal i letos :-)

Začínám mít pocit, že viry poznají, kde se jim dobře daří a chodí tam dost často na návštěvu. Pokud vás obtěžuje nějaký vir, zkuste ho poslat na prázdniny k Mirkovi, tam se bude mít jako u maminky a k vám se už nikdy nevrátí :-)

Ondrášek - v jeho knihovně se můžete dočíst jeho pohled na novinky... Je na čase, aby přišel někdo, kdo to uvede na pravou míru :-) A budu to já :-) Takže ano, na PHP skutečně pracuje, ale co z toho, když nejsou žádné výsledky? Počítač má nový, ale co z toho, když na něm nehraje? A přítelkyni má pořád stejnou, ale co z toho když.... Ale co je vám do toho :-)

AnhHai - když mu začne zkouškové období, celý gta.cz web posmutní, smích dětí ustane, hudba přestane hrát, kuřata přestanou zobat.... ten zlý čas trvá celý měsíc... v redakci tomu říkáme doba temna. Neříká si AnhHai právě proto Dark Angel? Nevíme, zkuste se ho zeptat!

Jake - hned jak se zlepšilo počasí, začal Jake se sportovními výkony. Jeden popisuje i ve svém editorialu v SongBooku :-). A teď se chystá na další, prý pojede na kole do Poděbrad. Pokud má orientační smysl jako Kajlin, buďte někdo tak hodný a až bude projíždět kolem Bratislavy, otočte ho, děkuji :-))

xmilek - už jsem vám vyprávěl, jak se xmilek stal milionářem? Ne? No ještě aby jo, když to není pravda :-) Ale nebojte, už se to blíží. Pokud mu 499 998 z vás pošle dvoukorunu, tak to bude realita :-) Zbytek si prej už nějak obstará sám. Já mu věřím, vždy splní co slíbí (kromě webu, ale pšššt :-)

Crazy Ivan - ještě v minulých drbech jsem psal něco o jeho Mission failed. Jak hluboce jsem se mýlil! CI udělal takovou otočku mezi smůlou a štěstím, že se od něj můžeme všichni učit! Takže pane Crazy Ivane, gratuluju! Ať to dlouho s Vilíkem vydrží!

Miky - pálení čarodějnic se v jeho případě opět zvrhlo v alkoholické orgie a hrátky s ohněm. Kamarádi ho od ohně dostali až po třetí láhvi červeného, sedmém pivu a 6té učitelce co se úspěšně snažil přiložit na vatru. Druhý den byl už klid. Jak v jeho hlavě, tak v místní škole v prázdné sborovně :-)

Kajlin - se stará o svého ratlíka Jendu více než dobře. Kam se hrabe Srtka :-) Jenda už umí dávat pac, pusu, chodí i bez vodítka a mezi jeho opravdu dobře naučené kousky patří "lehni"! Ale to jsem už uměl předtím ;-)

 

A chcete vědět něco o mě? Ne? Opravdu ne? To je móóc dobře :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.