1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 69 Honza Svatoš | 1. 6. 2006

Vítejte u 69ky!

Předposlední verze před prázdninami právě svítí na vašem monitoru! Ještě měsíc a jsou tu prázdniny a pro nás zasloužená dovolená, kdy se budeme flákat od rána do večera. Takže pro některé z nás žádná změna, že jo Jaku? :-) Ale na to je ještě času dost, o tom budeme snít hlavně v příští verzi, v té kulaté, sedmdesáté. Teď jsou před vámi ještě poslední zkoušky a možná i přijímačky. Tak držíme palce, ať to vyjde. Ale teď se pojďte s námi odreagovat u nových textíků, třeba najdete nějaký nový cheat nebo návod co hledáte, přečtete si recenzi, obsah filmu, pobavíte se u vtipů a obrázků... na výběr toho máme dost a dost!

Redakční drby:

 

 

Mirek - první den voleb a hned taková ostuda, ach jo... Mirek je znám tím, že čas od času nosí starý papír do sběru. Když uviděl v takové krásné velké krabici tolik papírů, zaradoval se "To je aspoň 20kg, to bude minimálně na jednoho ruma!" a vzal si onu vyhlídnutou plnou plastovou nádobu s sebou. U vchodu mu však nějací oškliví lidé krabici sebrali a všechny hlasovací lístky vrátily na své místo...no tak snad příště! :-)

Ondrášek - momentálně je psychicky dole, protože má podezření, že mu je jeho slečna nevěrná. Nedávno totiž objevil pod polštářem krabičku kondomů ... a ne ledajakých, jsou to kondomy s příchutí kuřete... Ondra tak žárlil, že předem litujeme toho, kdo je tam zapomněl. Ale na to se snad nikdy nepřijde, to by musela být fakt náhoda. :-)

AnhHai - nedávno byl v Praze a prý tam někde ztratil krabičku kondomů... Kdybyste někdo věděli kde, dejte mu prosím vědět! :-)

Jake - prožil výjimečný měsíc. Nic nerozbil, nikoho nezmlátil, nikoho nepřivedl do jiného stavu... Zkrátka ztracený měsíc :-) PS: neví jak se peče kuře! A to si říká kuchař, tsche ;-)

xmilek - pokud uvidíte jezdit po Svitavách podezřelou postavu na kole, která má i v mrazech šortky a na nich jinovatku, bude to určitě on. Není tak otužilý, je to jen místo antikoncepce. Po takové projížďce nejen že nemůže vyrábět děti, ale on je rád, když ho vůbec najde!! :-)

Miky - na sportovním výletě se školou přetvořil olympijské heslo z "není důležité zvítězit, ale zúčastnit se" na "není důležité vůbec nic, jen to proboha přežít!". Povedlo se, haleluja! :-)

Kajlin - naše.... ne, MOJE, žirafka udělala maturitu, huráááá! Už je z ní velká holka! Tedy velká... no... že jo. ;-) Přemýšlel jsem, co bych na ni tak prozradil. Už to vím. Má fakt skvělého přítele ;-))

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.