1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 70 Honza Svatoš | 1. 7. 2006

Práááááááázdninová verze je tady! Č. 70 is comming! :-)

Konečně. Zasloužené volno začalo, všichni se dočkali. Ti co jsou školou povinní, tak jsou v extázi, ti co chodí do práce jsou v depresi, protože pro ně začíná akorát jen to letní období, kdy je cestou do práce v hromadné dopravě méně harantů a jezdí se podle prázdninového jízdního řádu, tj. méně často. Grrrrrrr. :-) Ale nebudu vám kazit radost z vašeho dvouměsíčního flákání, dokážu se na to povznést, skoro vám to dokonce přeji! No to zase ne, ale tvářit se tak mohu, že jo :-)

Tato verze je prázdninová, to znamená, jako už několikátý rok po sobě, že je určena pro oba měsíce, takže u další verze se sejdeme až začátkem září. Redaktoři si potřebují taktéž odpočinout od věčného stereotypu zařazování vašich příspěvků, tak jim ten jednoměsíční výpadek prosím přejte.

V dnešní verzi najdete většinu updatovaných knihoven a dá se říct, že v takovém rozsahu bude Cheatar vycházet pravidelně. Některé bonusové knihovny nebudou aktualizovány už měsíčně, ale nepravidelně, protože jejich obsah roste pomalu a není potřeba kvůli pár položkám vydávat každý měsíc novou verzi. Pokud nám chcete sdělit, které knihovny používáte, vyplňte prosím on-line dotazník, který najdete na www.scorpions.cz/pruzkum. Připravil ho pro nás Win32Boss a doufám že nám pomůže k dalšímu rozvoji. Tak si prosím najdete někdy trochu toho času.

Na konec vám přeji krásné počasí, krásné zážitky a krásné letní lásky. A pokud se vám nebude dařit, je tu ještě váš věrný počítač, ke kterému se vždy můžete schovat! :-)

 

Redakční drby:

 

 

Mirek - chystá se na dovolenou, na Krétu. Prý jsou mu tam moc podobní lidé a on by je rád poznal. Tuto informaci se nepřímo dozvěděl od prodavačky z cestovní kanceláře, po které chtěl zájezd za celých 500 korun do Karibiku... Tedy přesněji řekla: "už je tu zas ten kretén" :-)

Ondrášek - tak vysvědčení pro něj dopadlo dobře, zvláště známka z matiky. Tak dlouho chválil profesorce její jedničky, až mu je dala... By mě zajímalo, jak by to dopadlo, kdyby měla ona matikářka pětky... ;-)

AnhHai - náš oblíbený redaktor a redakční maskot se jel rekreovat do své vlasti. Tj. do Vietnamu, kdybyste nevěděli. Je to prej někde na východ od Brna :-) Je zajímavé, jak někteří lidé na tuto zprávu reagovali. V Praze se konal oslavný ohňostroj, v Brně byl vyhlášen den smutku a v celé ČR klesla cena mražených kuřat...

Jake - konečně se stěhuje do většího pokoje. Oddychne si nejenom on, ale i rodiče. Nevíte proč? Ne? Tak si zkuste mít ložnici hned vedle..... a v noci nezamhouříte ani oči, ani uši! ;-)

xmilek - už už už už už se to blíží, držte palce! Ale zatím si musíme vystačit s tím, že xmilek se rozhodl podnikat. Hádejte v čem? Ne, bublinky do vodováhy prodávat nebude... ne, ani to co umí nejlíp, vyrábět děti... Nevíte? Nechejte se překvapit ;-)

Miky - náš "Martiny bejby" se dal na překladatelskou kariéru. Kromě cheatů do angličtiny pro nás překládá i články na GTA.cz. A aby se co nejvíc zdokonalil, tak teď po večerech dokonce překládá i vagóny s uhlím! :-)

Kajlin - žirafka obecná dělala přijímačky na vejšku. Řekl jsem si, že bych ji mohl trošku prošlápnout cestu. Tak jsem se tam vydal a začal jsem hned u vchodu, že jsem jako ten slavnej ScoKing a že kdo je víc... Chybná otázka, přihlásilo se mi asi 4000 z 4001 přítomných studentů... Pak se ukázalo, že mě nikdo nezná, jen uklizečka, ale ta si mě spletla s Josefem Náhlovským... No nic, tak snad příště :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.