1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 71 Honza Svatoš | 1. 9. 2006

Verze 71!

Prázdniny jsou fuč :-(

xmilek má syna Lukáška! GRATULUJEME A PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ!!!

Byl tu ScoSplaz 2006!

Hihaj má nového přítele! :-)

 

Dnešní editorial jsem shrnul do několika vět, které vystihly poslední dva měsíce, kdy Cheater tradičně nevychází. Máme dva nové přírůstky v redakci, konalo se setkání redakce a všechno strašně rychle uteklo :-(

 

A teď už předávám slovo Kajlin, která pro vás zaznamenala letošní setkání redakce. :-)

 

Naše věrné určitě nepřekvapí, že i o letošních prázdninách se konal ScoSplaz2006.

 

Původně jsme se obávali, že se budeme muset sejít někde pod mostem. Škody, které loni spáchal Ondrášek na bowlingové dráze, přilehlé zdi, čerstvě vymalovaném stropě a barmanovi, šly do závratných čísel a jeho pověst ho předešla. Jak jinak si také vysvětlit, že před námi všechny herny zamykaly brány a barmani s křikem utíkali? Když už situace vypadala neutišitelně, rozhodl náš velký, inteligentní, slávou oplívající ScoKing (pochopte, jde o placený článek) odčerpat nějaké finanční prostředky z týmového konta ve Švýcarku. A co si budeme namlouvat, jsme Češi, takže po zašustění několika zelených bankovek, nic nebránilo tomu, abychom se sešli v osvědčené bowlingové herně jako loni.

 

Nic už tedy nebránilo akci, kterou Praha nepamatuje. Účast byla ohromující. Dostavil se ScoKing s Kajlin, pačesatý LastHunter, pohublý JAKE, svou výškou respekt budící TonySkate, Mirek (přišel jen z jediného důvodu - ohájit vítězství z loňska), a perlička, kterou si necháváme na konec byl AnhHai! Z různých důvodů se nemohli zůčastnit xmilek, Crazi Ivan, Honza Krajdl, Jakub Dvořák a Smejčí.

 

Po oficiálním zahájení dostali všichni redaktoři týmové tričko, úplatek od Honzy, sladkou maličkost k snědku od Kajlíka a pusu od Hihaje. Nutno podotknout, že posledního se většina zřekla. Jediný, kdo neodolal, byl Hihajův nový kuřecí přítel, kterého od nás vyfasoval, Jake mu navíc přihodil pytlík zrní. Z bowlingového turnaje, který následoval, vzešel jako vítěz ScoKing. Tak to dopadá, když pustíte programátora k ovládacímu panelu pro dráhu... Ze své chyby jsme se poučili a příště už budeme opatrnější. A na ono příště už se těšíme. Držte palce, ať nic nebrání dalšímu ScoSplazu!

 

 

 

 

Hihaj s přítelem se oddávají sexuálním hrátkám na gauči :-)

 

Redakční drby:

 

Dnes v podání reportérky Kajlin Drbavé:

 

AnhHai - je konečně spokojený. Má nového přítele. A z pornofotografií, které uvolnil našim potřebám musíme podotknout, že jim to spolu moc sluší. Jestli jste je neviděli, o dost jste přišli!

 

TonySkate - Během prázdnin byl několikrát přistižen, jak s plným balíčkem uhání na poštu. Ptáte se proč? Tímto lišáckým a neotřelým způsobem si opečovává svou budoucí oběť. Držte mu palce, má před sebou ještě fůru práce.

 

Crazy Ivan - vycvičeným okům našich tajných agentů se podařilo zjistit přímo šokující odhalení! Na schůzce s LastHunterem to mezi nimi zajiskřilo takovým způsobem, že uvažují o odložení svých partnerek na druhou kolej a hodlají využít nového registračního zákona.

 

Ondrášek - se zachoval jako hrdina z akčních filmů. Odrazil útok ničemného hackera a navrátil tím klid do poradny. Sláva mu! Díky mu!

 

xmilek - to má konečně za sebou. Podařilo se mu porodit krásného, malého caparta! Své otcovské (nebo mateřské ?) povinnosti bere dokonce tak vážně, že o něm od té doby nikdo neslyšel. Pravděpodobněji ale natáčí film o chrabrém hrdinovi LastHunterovi. Každopádně blahopřejeme a čekáme až bambino doroste do pařanských let a rozšíří naše řady.

 

Mirek - už je celý nervózní ze své dovolené, která startuje příští týden. Nenechává nic náhodě, už předem doma zavřel vodu, plyn, okna a tchýni. S sebou bere jen peněženku s manželkou, to se prý bere jako samozřejmost, děti (jen vlastní) a dobrou náladu (půjčil mu ji ScoKing).

 

ScoKing - se právě nachází v této fázi - odchycen + omotán kolem Kajlíkova prs(t)u. Jeho sladká přítelkyně prý ještě intenzivně pracuje na zkrocení. Držte jí palce. ;-)

 

A o Kajlin se dnes těžko něco dočtete :o)

 

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.