1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 72 Honza Svatoš | 1. 10. 2006

Verze 72!

Editorial této verze bych shrnul jako nemocný, nesoustředěný, nervózní. Přesně tak se cítím, chytil jsem nějakého bacila a ten debil se do mě asi zamiloval :-/ Zvláštní, za celou dobu cheatera jsem editorial vynechal jen 2x. Poprvé, když mi umřel táta. To mě nahradil Mirek. A minulou verzi jsem nestíhal soukromé záležitosti, tak ho za mě napsala Kajlin. Dneska, i když mi visí nudle proklatě nízko, musím už psát sám. Tak to vezmeme rychle, ať si můžu jít lehnout a nenakazím vás :)

 

Zajímavosti o knihovnách:

Cheaty i návody tento měsíc "odpočívaly" po minulé vysilující verzi. Mirek slíbil, že se příště vrátí v plné síle...

Songbook - další nářez 100 nových položek, kde to ten Jake bere? Aha, od vás :-)

V knihovně playstation se můžete těšit na nové informace o připravované konzoli Playstation 3!

xmilkovy filmy opět vyšly, i když autor nemá čas už ani na jídlo a spánek. Z toho plyne jediné, používejte antikoncepci, chcete-li mít čas pro sebe :-D

 

Redakční drby:

 

 

Mirek - nechutně opálen, vrátil se z Kréty. Místní Kreténi, mezi které se chtěl dostat, ho odmítli, že na sobě musí ještě hodně, ale hodně zapracovat, aby byl hoden nosit jejich jméno. Zklamán se vrátil do Čech, kde toto označení může hrdě nosit už teď ;-)

 

Ondrášek - sám určitě čeká, že zde budu psát o jeho autoškole. Ale tak málo mě snad zná? Samozřejmě že budu :-)) Zatím se mu daří, zatím nic nerozbil a klid, ta paní už tam ležela!! ;-)

 

AnhHai - po tříměsíčních prázdninách, které strávil z části doma ve Vietnamu, z části doma v Brně a z části v obětí se svým gumovým přítelem, zahájil studium na všech vysokých školách, které před ním nestihly zabouchnout dveře. Ať se mu daří a rozšíří svoji sbírku titulů. I když můj titul, lenoch roku, mi těžko sebere :)

 

Kajlin už zase chodí do školy! K lítosti ScoKinga to však není vysoká kuchařská s oborem pečení- vaření-smažení, ale obyčejná jazykovka. No uznejte, nají se snad člověk jazyka? Nepočítám volský jazyk :-)

 

Jake se přestěhoval do nového, většího pokoje a s sebou si přinesl spoustu věcí. I když podle fotky to spíš vypadá, že v jeho pokoji je skládka německého odpadu, který tam stále navážejí další a další kamiony ;-)

 

TonySkate - stále se snaží ulovit jednu nejmenovanou žirafku (zdravíme Martinu! :-), která ale jeho svůdným balíčkům odolává. Tony Tony... musíš na to jít jako správný chlap, pořádně se nadechnout, zmobilizovat všechny síly a ... připlazit se za ní :-)

 

Crazy Ivan - tráví čas v posteli se svým pořádně nabouchaným PDA a Vilíkem. A hádejte s kým tráví víc času? :-) Napovím vám, Vilík nemá WiFi ;-)

 

xmilek - víme že žije, víme že pracuje a víme že je otcem na plný úvazek. Ale to je všechno co víme. Žije skromným a tichým životem, jako milující otec a manžel. Prostě páprdatí :-))

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.