1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 73 Honza Svatoš | 1. 11. 2006

Podzimní verze 73!

 

Zdravíme naše čtenáře, čtenářky, čtenářata a samozřejmě nesmíme zapomenout na kuřata (to by nám Hihaj dal).

Venku se začíná stmívat dřív a dřív, je tam hnusobná zima, takže nastal ideální čas zalézt do tepla k PC a zahrát si nějakou pořádnou hru. Říkáme tomu pravá herní sezóna! Čas před vánoci je navíc zpestřen tím, že všemožné firmy se snaží vydávat nové hry (nebo aspoň nové díly starých her) a tím ukousnout co největší možný kus trhu, po kterém létají rodiče a snaží se udělat radost svým ratolestem. V Čechách mají firmy většinou smůlu, protože tady se stále ještě víc her stáhne z inetu než koupí. Ale pokud nějaké dítě chce originální verzi, má teď ideální možnost zatlačit na rodiče. A jak se tlačí? No to je snadné. Ti mladší z vás nejprve slíbí, že budou celý rok hodní, že se budou učit od rána do večera, budou doma pomáhat a podobné kraviny. Ti mladší a chytřejší to zkusí s citovým vydíráním, popřípadě s malým pokusem o pláč. Zkušenější pařani si nejprve navymýšlí asi 10 hodnotných dárků (které vlastně ani nechtějí) a pomalu budou slevovat, až zbude jen ona vysněná hra. Rodič bude spokojen, že vám výchovně koupí jen jeden dárek z deseti a vy bude rádi, že jste dostali to co jste chtěli. Větší a silnější hráči to udělají jako vždycky, pokud nepomůže jasně a tvrdě formulovaná žádost o finanční příspěvek, musí použít několik dobře mířených ran. To se nedá nic dělat, takový je život. :-)

 

Mirek ve svém editorialu, který vám tímto doporučuji, nadnesl úvahu o ScoVládě... Velice zajímavé :) Jen se obávám, že by lid opět zavedl popravy na náměstí a defenestrace :)

 

Trochu jsem naplnil archiv skinů novými kousky, tak se tam nezapomeňte podívat. Nyní je standardně nastavené řazení podle data uložení skinu, nikoli podle hodnocení. Teď si tedy bude vychutnávat nové skiny, které už nebudou mizet v zapomnění hned po první negativní známce.

 

Novinky z týmu? Jake se rozloučil s vedením NFS webu, nahradil ho David Hořínek. Tak ať se mu daří! Na GTA.cz taky došlo k malým přesunům, ale více méně je vše při starém (a to je dobře).

 

Redakční drby:

 

Mirek odjel na další služební cestu, tentokrát do Tábora. Tábor je znám hlavně kvůli své historii. Založili ho Hu-shiti a Mirek právě pátrá po tom, kdo byli ti slavní Hu-shité. Nejspíš nějaký kmen, příbuzný s kmenem Ou-shitů, o kterých tolik slýcháváme v amerických filmech (slova se většinou objevují ve společenství slov Ou-šit, Ou-maj-god a Fak-of). Jsem zvědav, jaký závěr výzkumu nám Mirek přiveze.

 

Ondra si užil krásné nemoci, nejdřív to prý vypadalo na chřipku, pak angínu, afty a nakonec zánět dásní. To určitě. Jasná známka syfilisu nebo podobné pohlavní choroby. Nás neoblafneš Luckofile! :)

 

Hihaj Hajaj, náš východní bratr, je v poslední době obletován desítkami dívek, které kolem něj krouží, jako mouchy kolem hovna. Jaký má kolega recept? To nechce prozradit. Je to nová kolínská? Nebo snad podstoupil plastiku svého mužství a ztrojnásobil tak jeho délku na 9cm? To nevíme. Pokud něco bližšího zjistíte, dejte nám prosím vědět!! :-)

 

Jake má novou slečnu a hned je z něj nový člověk. Na každého se usmívá, má dobrou náladu a dokonce chvilkama i pracuje! Než jsme zjistili, že má novou slečnu, mysleli jsme si, že se jedná o nějakou duševní poruchu, drogy nebo intoxikaci z výparů cizopasných hub. Vidíte, vysvětlení je někdy tak prosté.

 

xmilek - jak už je poslední dobou zvykem, zmizel, neozval se, takže můžeme jenom usuzovat, že je hrdým otcem na plný úvazek a že mu žena opět zatrhla vycházky. Nechci tu dělat antireklamu manželství, ale dávejte si na to pozor!!! :-)

 

Noruen - náš dvorní grafik, chemik a scénárista telenovel, nám vyprávěl, jak o víkendech provětrává svého tlustého sysla. Nejprve jsme byli zmateni a netušili jsme o čem to chudáček mluví. Z horka už to mít nemůže, pokusy s inhalování ponožek už taky neprovádí, takže jsme zkusili přemýšlet, co tím myslel. Pořád brblal něco o noře, do které sysla strká a jak se to syslovi líbí, že se vždycky nakonec poslintá a že nebejt dobrých gum, už by měl malý syslata.... hmmm, co myslíte, je normální? :-)

 

TonySkate asi vzdal nahánění žiraf jižních a raději se začal věnovat jiné činnosti. Ze spaní prý volá Gott Gott Gott a ještě u toho hýká. Dešifrovali jsme, že se nejedná o vyvolávání našeho zlatého slavíka Káji Gotta, ale o jméno právě hrané hry, Gott-hýk 3.

 

CrazyIvana jsme museli poslat k psychologovi, už to s ním dál nešlo. Jenže u něj nebyl ještě ani celé dvě hodiny, když se z ordinace ozval výstřel! No co, budeme si holt muset najít nového psychologa, tenhle skoro nic nevydržel... :-)

 

Kajlin se pokusila zabít svého ScoKinga, když mu uvařila. Nepovedlo se, ScoKing přežil, i když strávil celý večer v romantickém objetí s toaletní mísou. Příště se bude potřeba více snažit, Kajli! :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.