1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 74 Honza Svatoš | 1. 12. 2006

Veselé předvánoce a šťastný už skoronový rok! :-)
(nadčasové pojetí je způsobeno tím, že další verze vychází až v roce 2007 a byla by škoda vám nepopřát)

 

Už je to tu zas! No jo. Vánoce. Svátky klidu a míru. Bla bla :-) Obchody mají vánoční výzdobu už pomalu od října, z rádia se linou pořád ty samé vánoční melodie, jen to počasí zatím moc vánoční není. Sníh nikde, teploty pod bodem mrazu nejsou a všude se potulují falešní vánoční sobi, kterým jsme řekli Ne! :-)

Zase se blíží ten romantický čas, kdy prohledáváte peněženku a přemýšlíte, jestli byl ten dárek opravdu tak drahý nebo vás jen nějaký přítulný kapsář obral. 90% chlapů shání dárky den před Štědrým dnem (zbývajících 10% na vánoce kašle) a pak nastávají ty správné stresové stavy, kdy nevíte co dřív, komu co koupit a jak to, že všude mají všechno, ale to co chcete vy, nemá nikdo na skladě. Volba dárku je také důležitá, mamince například neudělá radost vysoce citlivá myš s gelovou podložkou. Divné. Kde jsou ty časy, kdy stačilo jen něco nakreslit a rodiče byli celí nadšení. Dneska na to musíte jít fikaně. Jako příklad pro vás mám inspiraci v podobě dárků pro naši redakci:

 

Hihaj Hihael nedostal žádnou drůbež, to už by bylo trapné a nevkusné. Dostal speciální záplaty a lepidlo, aby si mohl zalepit své staré gumové kuře, které záhadným způsobem píchnul, když do něj píchal... něčím... :-)

Ondra dostal extrabělící prací prášek, na své prostěradlo se skvrnami :-)

Jake dostal klíčky od nové škodovky. Příští rok dostane levý blatník, za další rok pravý a počítám že tak koncem roku 2059 bude mít nové auto komplet :-)

xmilek měl pod stromečkem extrasilný kondom, aby se mu neopakovala situace, po které musel dočasně opustit naše řady. Vzkaz ostatním redaktorům - nemnožte se, sakra! :-)

Kajli dostane cukrovou vatu. Původně jsme ji chtěli koupit kuchařku, ale představa že nás s ní mlátí po hlavě nás přesvědčila o tom, že cukrovou vatou to nebude případně tak bolet :-)

Noruen si zaslouží bryndáček pod svého uslintaného sysla a když nebude zlobit, dostane příští rok pro něj i zbrusu novou noru :-)

Miky Deus nenajde pod stromečkem nic, protože stromeček mít doma nebudou. Miky totiž konvertoval k církvi svatého internetu, která podobné zvyky zakazuje. Jediná povolená výzdoba je ta, kterou si sami v Photoshopu nakreslíte a dáte na web. Smutné že? :-)

Filip Richter, lépe známý pod přezdívkou Tonyskate a ještě lépe pod označením "ten velký co jezdí s Hihajem autobusem" a úplně nejvíc známý pod "ten, který poslal Martině balíček a ona jemu prd" najde pod smrčkem borovičku, jeho oblíbené pití. :-)

Tomášek, asistent, Crazy a Ivan, všichni čtyři zlobili, tak jim ježíšek pod stromeček nas... naskládá spoustu dárků, protože v dnešní době se mají zlobiví lidé dobře :-) Navíc největší dárek má už Tomashek pěkně dlouhou dobu rozbalenej a říká mu Dáša.

 

Možná se ptáte co dostane Mirek. Je to prosté, přečtěte si, co napsal do svého editorialu v Návodech a je vám jasné, že Vánoc se dožít už fakt nemůže, viď Kajli? :)

 

VYHLÁŠENÍ MEGASOUTĚŽĚ S LEVELEM JE TADY!!!

Soutěže o ROČNÍ PŘEDPLATNÉ časopisu Level se mohl zúčastnit každý, kdo poslal příspěvky do našich knihoven! Nejvíce bodů jste mohli získat za vlastní autorské texty do knihovny návodů, ceněné byly i texty do knihoven cheatů (nejen na PC, ale i Playstation, X-Box, GC atd.) a ostatní.

 

Redakce (redaktoři velkých knihoven) nominovali těchto 6 finalistů!!!

Petr Novák

Martin Jurča

Filip Richter (Tonyskate)

DaT Software (datsoft@seznam.cz)

Zdeněk Štverák

Jan Hámlík

 

Protože si nikdo z nás nechtěl vzít na triko vybrání jen jednoho jména, muselo se losovat. Los probíhal klasickým způsobem, na lístky se napsala jména, lístky se zmačkaly a hodily do hrníčku (časem si pořídíme velké losovací zařízení, třeba mechanickou ruku Kláru ;-). Nakonec přišel sám velký ScoKing a sáhl do hrníčku. Bohužel mu tam ruka zůstala, takže se musela použít náhradní nádoba a tou se stalo horní víko od 25ks spindlu na DVDčka :-) Tam už se mi ruka vešla :-)

Pozor, vyndavám, rozbaluju a čtu........ vítězem ROČNÍHO PŘEDPLATNÉHO časopisu Level se stává:

 

DaT Software (datsoft@seznam.cz) Gratulujeme!

 

A na závěr jedno velkéééééé překvapení! Protože jsou vánoce, rozhodla se redakce Levelu věnovat ještě jednu cenu, opět roční předplatné!

Takže losování opakuji a tahám druhý lísteček. Druhým výhercem předplatného se stává:

 

Zdeněk Štverák Gratulujeme!

 

Prosíme výherce, aby nás kontaktovali se svými údaji, adresou atd. Díky.

Celá redakce Scorpion's WinCheateru

Vám přeje krásné prožití Vánočních svátků!

Užijte si to, buďte s lidmi, které máte nejraději

a starosti nebo problémy hoďte za hlavu!

 

 

Skiny (vzhledy) na webu 32. měsíc archivu , současný počet vybraných a uveřejněných skinů je 400, kterých se dohromady stáhlo už přes 330 000!!

Chcete-li se podívat na vystavenou galerii a prohlédnout si nové skiny, případně hlasovat pro nejlepší skin, navštivte: http://skiny.scorpions.cz. Také zde najdete pravidla pro zaslání vašich výtvorů.

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.