1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 75 Honza Svatoš | 1. 1. 2007

A je to tady! :-) Nový rok, nový měsíc, nová verze knihoven.

Z kraje roku je to trochu slabší, nevychází tolik knihoven, ale není to způsobeno nějakým kolapsem přežrané redakce nebo nějakou leností. Je to spíš tím, že VY čtenáři jste toho tolik neposlali a proto nebylo co zařazovat! Tak ať se to neopakuje nebo budeme muset začít vycházet jednou za dva měsíce :-(

Tak jak jste strávili vánoce? Co jste dostali? Taky jste dostali prd jako my? :-) No zvykejte si, jako dospělí budete dostávat samé užitečné věci, které si můžete sami koupit a to až když je potřebujete :-)

Ale bylo aspoň volno, které bylo celkem dlouhé, byl klídek, žádnej sníh, takže vás nikdo nenutil jezdit na hory a dělat takové ty cirkusové kousky na lyžích. Proto chápu, že většina z vás seděla u svých nových počítačů, co přinesl Ježíšek a pařili nové hry, které na vás čekaly rovněž pod stromečkem.

A protože jste jich spoustu dohráli, určitě nám brzo pošlete nějaké pěkné návody, že jo? :)

Tak jdeme na nové informace, co pro vás máme:

 

Hlavními událostmi prosince bylo založení dvou nových herních webů, TGAMES (web věnovaný hrám typu Tycoon - http://tgames.scorpions.cz ) a RUNESCAPE (populární MMORPG hra - web najdete na adrese http://runescape.scorpions.cz ).

Dále se přesunul web gta.cz na stabilnější server, který unese i současnou obrovskou návštěvnost. Na tento server budeme postupně přecházet i s ostatními weby, proto můžete čekat občasné malé výpadky. Děkuji za pochopení.

 

Redakční drby:

 

Mirek už tráví svátky jako opravdový profesionál. Koupí stromek, nějakou tu rybu, všem stejný dárky aby se nehádali a zaleze si do postele, kde se obklopí jídlem. Usíná den před Štědrým dnem a probouzí se, až když už je všude kolem bezpečně, tak někdy v tuhle dobu, na Tři krále :-) Máme se ještě hodně co učit této rodinné pohodě :-)

 

Ondrovi se splnil sen! Ne, Lucka mu neukázala sedmý div světa, ani nezačali dávat nové díly Futuramy, ani se nezačaly vyrábět podprsenky v jeho velikosti, ale konečně má doma rychlý internet! Jestli jste se pohybovali kolem úterý 2.1. po internetu, určitě jste si všimli, jak se sotva vlekl. Ne Ondra, internet. Ondrášek nám ho skoro celý postahoval, tak se nedivte :-)

 

Hihaj se rozhodl, že kromě velení nad gta.cz a Runescape stránkou, bude vést i český národ a vyvede ho z politické krize. Začal tedy pracovat na kampani pro předčasné volby. Do tisku už jdou plakáty s volebními hesly, kterými chce Hihaj zaujmout širokou veřejnost. A my máme dovoleno vám jich pár ukázat: jedno buditelské "neseďte si na vejcích!", jedno prorodinné "kuře do každé rodiny!" a nakonec asi nejúdernější je "Topolánku, Paroubku, táhněte už do háje, lidi volte AnhHaje!" :-)

 

Jake strávil po vánocích hodně času na pohotovosti. A co se stalo? Ále, dostal takový ten velký gumový míč, na kterém se hopsá, čímž se posiluje. Bohužel ho dostal bez návodu, jen se slovy "na, to máš na hubnutí"... Doktoři mu kousky míče tahali z žaludku několik hodin :-)

 

xmilek - tak už je to definitivní, asi ho unesli ufouni. Nebo on unesl je, podle úhlu pohledu :-)

 

Noruen - jeho cvičená Krysa Týnka (říká ji Kristýnka, ale my víme svoje) ho na vánoce dočasně odkopla a raději je trávila s pořádným mužem, který má hafo zkušeností a je to prostě chlap každým kouskem těla. Noruen by děsně žárlil, kdyby to nebyl její děda :-)

 

TonySkate zažil noc hrůzy, kdy se několik hodin díval na horor. Kdybysme ho ráno neodtrhli, seděl by před tím zrcadlem do teď ;-) PS: gratulujeme k méďovi z balíčku a Kajli se ptá, jestli tam u něj nebyly naše zmizelé společné úspory :-)

 

CrazyIvan silvestroval se svou mladou, u jejich starejch, kde se rozloučil se starým rokem, pitím mladého bublinkatého vína ze starých skleniček. Kdyby nebyl mladý, věděl by, že nemá tolik pít, jinak se bude cítit jako hodně starý. Jasný? :-)

 

Kajlin si napravila reputaci, když mi vařila na naší společné dovolené. Dokonce jsem všechna jídla i poznal !!! :-)) PS: udělal vám už někdy někdo trubičku s rybí polévkou?? ;-)

 

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.