1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 79 Honza Svatoš | 1. 5. 2007

79

Květnový update přináší obvyklé množství knihoven a nových textů. Tato verze, obávám se, nebude ničím výjmečná. Bude to jen ta jedna z mnoha. Za měsíc si na ni ani nevzpomenete. Tak co bych tady zbytečně tlachal, jděte si to prohlídnout a nechte mě se potácet v jarní depresi :-)

 

Co nového na Sco webech - aneb krátké novinky

Přibyl nový web, který se zabývá freeware scénou a jmenuje se Valhala. Připravujeme ho spolu se skupinou Nifflheim Softworks a najdete ho na adrese http://valhala.scorpions.cz. Můžete tam přispívat i vy!

Přesunujeme stránky o sérii Gothic k ostatním novým webům, chystáme se na inovaci centrály NFS. Možná brzo přibude další web, je to stále v jednání. Nechte se překvapit.

Stalker - hra vyšla v CZ verzi, web se rozrůstá, soutěž o tři originálky vrcholí! Doporučujeme!

Redaktoři GTA.cz pro vás přeložili 11tistránkové preview z časopisu GameInformer! Super!

Runescape kromě updatu článků pro vás redaktoři připravili vlastní fórum, ve kterém se můžete ptát na zákysy, sjednávat rande ve hře a případně vyřizovat obchody.

Mafia web prostě žije :)

 

Redakční drby:

 

Mirek po minulém jarním úklidu s hrůzou zjistil, že nemůže nic najít (dokonce ani kočku), a že asi všechno důležité vyhodil. Z toho plyne: neuklízejte, nadělá se tím jen bordel! :-) Další novinkou je, že Mirek uvařil počítač. Bylo nám divné, jak se mu to mohlo povést. Vyloučili jsme třeba psaní, těch 30 písmen za minutu nemohlo počítači uškodit. Ani hraní pomalých adventur. Vysvětlení bylo prosté, odešel větráček. No aby ne, když se do něj namotala Mirkova kočka, kterou po jarním úklidu tak dlouho postrádal! :-)

 

Ondrášek byl tento měsíc úplně hodnej. Možná to bylo proto, že o něm nikdo neslyšel. Možné vysvětlení je, že ho kousla Moucha... moucha cece a on celý měsíc prochrápal. Druhou možností je, že se vydal na výlet svým novým žihadlem, ve kterém zatím umí zatáčet pouze doleva a skončil na nejbližším kruhovém objezdu, kde jezdí dodnes. Pokud ho někde potkáte, zachraňte ho! :-)

 

xmilek - Dnes výjimečně nebudu psát o jeho malém klonu s výrobním názvem xlukášek, ale o jeho práci. Víte proč nemá na nás čas? Protože zcela hnusně a sobecky věnuje celý svůj čas práci. Ve firmě zastává asi 5 pozic, na kterých je např. sám svůj šéf, sám svoje sekretářka a sám svoje účetní. A umíte si představit, jak je časově náročné svádět sekretářku, aby to neviděl šéf, který si užívá s účetní?? :-)

 

Jake - mílovými kroky se blíží k řidičáku, tak jako nedávno Ondrouš. A už má dokonce vyhlídnuté i auto. Protože zatím není výdělečně činný, může si dovolit jen malé auto.... aha! Tak proto od nového roku tak hubne, aby se do něj vešel! Vidíte, vše má na konec logické vysvětlení! :-)

 

Noruen - prochází přípravou na zkoušku z dospělosti. Znamená to žádné PC, žádné pokusy na slečnách a omezit onanii na maximálně 6 hodin denně. Tak Noruene, ať se to podaří!! :-)

 

Anh Hai - velice nás zklamalo, čuně. Takové krásné úchylky měl... Jen kolik měl těch sexuálních, třeba tu s kuřaty všichni znáte, pak ovce, psy, kozy, košťata, vejfuky, dálkové ovladače, díry u basových reproduktorů atd. A minulý týden si začal... je mi to až stydno říct... si začal s dívkou!! Odporné. Vidíte, já to pořád říkám, náš tým plný krásných a úspěšných playboyů ho zkazil. No co se dá dělat... Tak snad ho to brzo přejde a bude zase naše staré dobré čuně :-)

 

TonySkate - se ohradil proti minulé informaci, že je nějakej divnej. Není divnej. Jen má abstinenční příznaky. Znáte to přísloví, že když nejde Mohamed k hoře, musí hora přijít k Mohamedovi? Aneb když vám nenalejou v hospodě, uděláte si hospodu na zahradě. Tak to s ním snad už teď bude lepší :-)

 

WinBoss - aspiruje na titul "prudič roku". Když něco chce, tak vám to fakt dává najevo tak dlouho, dokud to nepochopíte nebo se nezastřelíte. Případně oboje, v rychlém sledu, o čem právě teď uvažuju :-)

 

Kajlin - se chystá na zkoušky/přijímačky. Tentokrát se to netýká ani vaření, ani zahradničení. Bohužel, jedná se o školu. Snad to dopadne lépe, jak vaření a zahradničení :-)

PS: Složil jsem malou básničku: žirafa, žirafa, ta mě zase porafá :-) Au. :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.