1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 81 Honza Svatoš | 30. 6. 2007

Předprázdninová verze 81

Jéééé to tadýýýýýý!! Další otravný školní rok skončil a začínají práááázdniny!! Nejlepší čas v životě studentů! Celé dva měsíce (u vysokoškoláků víc) volna, pohody, flákání... Čekají vás nová dobrodružství, zážitky, letní lásky... A doufejme, že i spousta propařených dní :-). Samozřejmě doufáme, že si najdete čas a podíváte se na naše webíky a zjistíte co je nového.

Redakce Cheatera si jako každý rok bere také dovolenou, takže další verze vyjde až na začátku září!

A to nejspíš hned 1.9. (nebo o týden později, když budu mít problém přitáhnout redaktory z dovolených a prázdnin :-), než se vydáte opět do škol.

Vy co nemáte prázdniny, ale jen pár dní dovolené jako my s Mirkem a xmilkem, vy si léto taky užijte. Hlavně relax, pohoda, načerpání nových sil, které budeme na podzim potřebovat.

Po prázdninách se na vás na všechny opět těšíme!

 

GTA.cz oslavilo další pokořenou hranici - 4 000 000 návštěv! Kluci pro vás připravili nadupaný oslavný update se spoustou věcí ke stažení. V sekci GTA4 najdete nové informace z časopisů z celého světa a nyní také novinky z druhého oficiálního traileru.

 

Jake pro vás vyrobil prázdninové bonusové překvapení! Je to knihovna posbíraných úspěchů Cheatera, kdy a kde se o něm psalo, kde vycházel, rozhovory s členy týmu, jejich vizitky (ale pozor, ne ty z webu, vizitky vytvořené přímo pro tuto knihovnu!) a dokonce i fotky některých doupat redaktorů :-) Vřele doporučuji, Jake se překonal a dokonce byl i vtipný! ;-) Stálo ho to hodně času a fakt si s tím vyhrál, takže mu případně pošlete maila, jak se vám to líbilo.

 

Redakční drby:

 

Mirek mě včera vylákal do svého zaměstnání, abychom si mohli vyměnit čerstvá data. Protože Mirek pracuje na místě X pro instituci Y, je velmi těžké se k němu dostat. Ochranka před budovou dělala problém. Už už jsem myslel, že budu muset vytáhnout ponožku našeho vrátného a ochranku usmradit. Naštěstí ochranka pochopila, čeho jsem schopen a rychle se zklidnila. Detekční rám není problémem, když víte jak na něj. Stačí ho obejít, nikdo vás totiž nezastaví, když má ponožku hozenou do xichtu. Zbytek cesty byl již v klidu, ostatní členové ochranky nedělali problém. Až u sekretariátu jsem začal mít nedostatek ponožek, naštěstí Mirkova kancelář už nebyla daleko. Předání proběhlo v pořádku. Při zpáteční cestě jsem se musel vyhýbat hasičům v ochranných oblecích, kteří zmateně pobíhali v nastalém chemickém poplachu, hledajíc zdroj problémů. Nechápu, jak v tom zmatku může Mirek pracovat. :-)

 

Ondra přezdívaný Flek, nikoli podle nějakého psa, ale podle svého prostěradla, měl velký měsíc. Bohužel, nemohu nic zveřejnit, protože nemám autorizaci (čti = přejel by mě autem ;-)

Mohu vám jen prozradit, že minulý víkend se stal..... co je to za vola v tý červený fábii, co nám jede po zahradě???.... a proč jede na moje okno??... a proč..... *@#$@$&@$&$@&%&%$@&@& Jéé, ahoj Ondro :-)

 

O xmilkovi se blbě píše, když o něm celý měsíc neslyšíte. Zkrátka nic nového nevím, tak musím vytáhnout starší drb, ještě z dob dávno minulých. Víte, že xlukášek není jeho první syn?

První syn se jmenuje Jaapes. Zde je jejich společná fotka, bohužel matka na ni není. Xmilek matku tají, ale máme podezření, podle podoby syna, že se bude jednat o pěknou čubu ;-)

 

 

Jake - vítěz jedné z mnoha anket na naší Poradně, díky ní se může nově honosit upravenou přezdívkou Jake18 :-) Pokud chcete vědět víc, proluxujte Poradnu, určitě to najdete :-)

Stále nevíme, jak je možné, že se mu povedlo zhubnout z postavy, za kterou by se nemusel stydět ani otesánek, na atletickou, za kterou by se otesánek stydět mohl :-) Tvrdí, že stačí nežrat, sex, pracovat, sex, sport a sex. Bohužel, ani jedna z těchto činností se nesetkala s naším pochopením. Možná ještě ten sex, ale tolikrát za rok? ;-) Berte na nás ohled, my máme už manželky nebo stálé přítelkyně, tam se už sex považuje za trest! :-D

 

Noruen - po nechutně čistě udělané maturitě, má další zářez ! Udělal se! Ehm. Ne, tak jinak. Udělal přijimačky na Karlovu univerzitu, dokonce na obor, který chtěl! Je to puostě fuajer! :-) Uznávám, sice trošku přibral, takže bude sedět sám v přeplněné posluchárně, ale dokázal to :-)

 

Anh Hai - nemám pro vás dobré zprávy. Mr. Čuně, jak ho hezky a domácky nazýváme, je stále normální. Ale pozor, nikoli normální tak jak ho známe, ale odporně normálně normální! Klidně si dál a dál poškozuje svoji pracně vybudovanou reputaci úchyla a jezdí randit! Začínáme mít strach, jestli toto poškození nebude náhodou nevratné... No tak, AnhHaii, ukaž že je v tobě ještě aspoň kousek čuněte, uklidni nás! Hele koukej, támhle běží pěkné kuře, tady je zase krásnej vejfuk a co třeba představa nahého Mikese? Nic? :-)

 

TonySkate - už se připravuje na letošní ScoSplaz 07. Zabalil si cestovní zavazadlo, bez kterého zásadně necestuje. Má u sebe pohotovostní pípu (co kdyby se v jeho okolí objevil nenaražený sud), dále tam má náhradní pípu (co kdyby se ta první poškodila) a pak s sebou vozí ještě sud piva (co kdyby se náhodou nikde žádný jiný nenaražený sud neobjevil). Problém je, že ho po špatných zkušenostech odmítají vozit přepravní firmy. Např. při minulé cestě zatížil žlutý autobus Student Agency tak, že karosérie začala dřít o nápravu a autobus se vzňal... Letos prý zkusí České dráhy! Bůh s námi :-)

 

Kajlin - ano ano, týmová žirafice dokázala, že to dokáže. Probojovala se na vejšku, tak jak si to přála a nutno podotknout, že hravě. Zkrátka konkurenci roznesla na kopytech, tedy spíš kopýtkách ;-) Teď následuje druhý krok, zabydlet se v novém prostředí a zvládnout dvouměsíční brigádu. Držím palce!

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.