1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 82 Honza Svatoš | 1. 9. 2007

Poprázdninová 82ka

Nerad to říkám, ale už je zase po prázdninách :-( Uteklo to nějak moc rychle, že jo? Už se zase musíme vrátit do nudného koloběhu všedních dnů... Ale proč si kazit náladu, když to stejně nic nezmění. Pojďme se podívat, co se dělo.

 

ScoSplaz 07

Letos se konalo již třetí pokračování srazu (v našem případě "splazu") členů ScoTýmu.

Na fotce vidíte ty, kteří se sešli. Účast byla o něco slabší, protože spousta redaktorů byla na prázdninách, dovolených a služebních cestách (že jo Mirku :-).

 

Splaz byl geniálně naplánován s přesností na vteřinu a milimetr. Ale čárou přes rozpočet byl bowling bar u Viktorky, kde byly všechny reklamy, včetně prázdninové otevírací doby (začínají ve dvě, my tam byli ve tři) a hlavně zamčených dveří :-)

Minulá herna byla plán B, ale bohužel byla o prázdninách otevřená až od 17h. Plán C (Noruenův) bowling na Smíchově... všechno v pořádku, do doby, než jsme tam dorazili a bylo tam staveniště :-) Plán D jít do bordelu neprošel u Kajli. Plán E vysrat se na to a jít se natáhnout do chládku (můj) taky nevyšel :-) Takže plán F (opět Noruenův), jít do obchoďáku na Andělu do posledního patra na předraženej a přehlučněnej bowlas s línou obsluhou byl proveden a kupodivu vyšel ;-) Plán F2, který navrhla Kajli, že cestou půjdeme do obchodu s oblečením byl zamítnut jedním šklebem, třemi ťukáními na čelo a jedním nechápavým výrazem (tedy neprošel) :-)

Strávili jsme tam o něco málo víc než dvě hoďky, zahráli si, nalemtali se studeného pití (po kterém jsem brzy ztratil hlas, už týden bojuju s nachlazením), vyslechli hitparádu (s)HITů a krásně se zpotili. Ondra nás opustil, protože měl rande s Lucíkem, s kterým o den později odjížděl na týdenní dovolenou, tak aby si ji asi ještě užil...

WimBossovi (jak ho překřtila obsluha) se čas krátil, tak ho celá parta šla doprovodit na nádraží v Holešovicích. Přecpanou prázdninovou pražskou MHD nás Noruen provedl s ladností sobě vlastní, počkali jsme na vlak, zamávali a vydali se někam posedět (plán G). DevelX potřeboval koupit na Florenci lístek na bus, takže nejdřív jsme směřovali tam. Po zjištění, že poslední volný bus jede už za 40 minut (podle Noruenova atomového času až za 48 minut) jsme se rozhodli, že počkáme už tam. Obsadili jsme lavičku a kecali. Celkem to uteklo, zbavili jsme se dalšího člena a zamávali mu (Noruen ještě běžel řidiči připlatit, aby na kolegu dal pozor a byl si jistý, že nevystoupí dřív než v Brně - jistota je jistota :-).

S Noruenem a Kajli jsme se vydali konečně někam posedět a hlavně se najíst. Volba padla na KFC a to na provozovnu na Strossmayerově náměstí, protože na Florenci podle Noruena KFC není... (při zpáteční cestě tramvají jsme ho viděli, ale to je jedno). Hezky jsme tam poseděli, pokecali o všem možném i nemožném, já chytil hlas a pak ho zase ztratil... ve 23:30 jsme se na Vltavské s panem Noruenem rozloučili a já doprovázel Kajli na kolej. Tam jsme dorazili těsně před půlnocí a já jen tak tak stihl poslední autobus jedoucí k nám. V půl jedné jsem zalehl do postele a probudil se až o den později ;-)

 

Jiný pohled na splaz najdete u WinBosse na webu:

http://www.blog.jakubdvorak.eu/view.php?scosplaz-2007-sraz-scorpions-cz&cisloclanku=200707001

 

Mimo hlavního ScoSplazu se konaly další tři neoficiální, dva minigolfové a jeden moravský :-) Minigolfové se pořádaly pro redaktory z Prahy a okolí a na moravský splaz přijel za CrazyIvanem LastHunter se svoji přítelkyní.

 

Jake a jeho profesionální postoj ;-)

 

Prázdniny byly celkem úspěšné i pro Cheatera. Za dva měsíce se stáhlo bezmála 30 tisíc kopií a to nepočítáme uživatele, kteří dostávají Cheatera na DVD a CD u časopisů a šetří tak náš server :-)

 

GTA.cz - rekord v návštěvnosti! 13890 návštěv za den! Neuvěřitelných 30 dní updatů v řadě!!

V sekci GTA4 najdete nejnovější informace, překlady informací z celého světa a rozebrané oficiální trailery.

 

Mafia web - v posledních dnech zaznamenal náš web o Mafii rekordní návštěvnosti (rekord je 2267). Hlavním důvodem je zveřejnění nových zpráv o chystané Mafii II! Jen u nás najdete nejnovější informace! http://mafia.scorpions.cz

 

Jake vyrobil druhou verzi knihovny o ScoSoftu, kam doplnil nově nalezené záznamy našeho působení Je to knihovna nejen o posbíraných úspěších Cheatera, kdy a kde se o něm psalo, kde vycházel, ale i rozhovory s členy týmu, jejich vizitky (ale pozor, ne ty z webu, vizitky vytvořené přímo pro tuto knihovnu!) a dokonce i fotky některých doupat redaktorů :-)

 

 

Redakční drby:

 

Mirek, náš horlivý cimrmanolog, trávil léto kdesi v Asii, prý v Rožnově, nebo tak nějak. Jako vždy, nic nenašel, což ho ještě více povzbudilo v hledání. Má totiž teorii, že čím víc míst projede a nic nenajde, tím se zvyšuje procentuální šance, že příště to místo zaslíbené už konečně objeví. Kdyby však tušil... ;-)

 

Ondra se určitě bál, co tady o něm napíšu. Ale já ho překvapím, budu reagovat jako on v poslední době a napíšu sem jen to, že jsem línej o něm psát :-)

 

Jake - v poslední době nemá štěstí na auta (nebo auta na něj?). Při jízdě v prvním mu upadl vejfuk, v druhém rupla hadička s benzínem, a pak mu zase u prvního zkolabovala pneumatika. Už jsme se báli, že nedorazí na první minigolfový splaz! Ale dorazil a byl to vlastně můj jediný velký soupeř :-) Na druhém splazu už to více kurv... už mu to více nešlo :-), ale zato upoutal pozornost záchranou míčku z křoví, kam celý zalezl a vydával při tom velmi podivné zvuky. Skoro to až vypadalo, že tam není sám ;-)

 

Noruen - vzpomínáte na Krysu Týnku? Zapomeňte! :-) Kristýnka je už out, teď je v Noruenově hledáčku jiný objekt. Dokonce si kvůli němu nechal depilovat (pro debily: odchlupit) celé tělo, aby byl více sexy! Viděl jsem (spolu s Kajli) na vlastní oči, jeho holé předloktí! Ukazoval nám to v KFC po minigolfu. Také prozradil, že se chystá na operaci ušních lalůčků, aby měl jeho protějšek co žužlat :-) No snad z toho bude mít Jerry radost ;-)

 

TonySkate - nepřijel na žádný splaz, protože pořádal vlastní soukromé akce, kde teklo pivo proudem. Teklo proudem nejprve do něj a pak z něj, naštěstí jinými otvory. :-) Na akce si zval celé místní podsvětí, aby více pronikl mezi mafiánské bosse a aby tak lépe a objektivně mohl psát o Mafii 2, která se chystá. Ale uznejte sami, co se může naučit od místních zločinců typu vykradače zaparkovaných aut s ročníkem výroby menším než 1975, zloděje červené řepy z projíždějícího valníku, podvodníka v oblasti inseminace krav, fetišisty Vaňouse a sňatkového podvodníka po dvojité změně pohlaví?? :-)

 

Kajlin - léto trávila v Praze, kde si našla brigádu, která ji kromě vydělávání horentní sumy peněz připravovala i na studium na VŠE. Ale Kajli to bylo málo! Šla v přípravě ještě dál a to tak, že sčítala výsledky minigolfových splazů! Bez větších problémů se ji to povedlo a vše vyšlo... někdy už na třetí pokus :-) Od té doby hrdě nosí přezdívku Kajkulačka :-)

 

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.