1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 83 Honza Svatoš | 1. 10. 2007

Slabší říjen

První školní měsíc za námi, začal podzim a je hnusně. Nic se nedaří... Tento týden mě

bolel zub, včera jsem zvracel a dneska mě 2x porazil Noruen v minigolfu. Jak říkám, blbej měsíc :-)

Update knihoven je trochu slabší, protože nám nepřišlo mnoho příspěvků, nejspíš díky tomu, že začala škola a učitelé a profesoři si ještě myslí, že škola je středem vesmíru. No uvidíme už na konci tohoto měsíce ;-) Doufáme, že se to zlepší, jinak budeme muset vyhlásit stav ohrožení!! :-(

Největší aktivita se teď odehrává na fanwebech, ale to posuďte sami:

 

Co nového na webu?

GTA.cz - tento webík přivítal již svého 5 000 000 návštěvníka, gratulujeme!!

Mafia 2 web - bylo oznámeno vydání Mafia2, proto musíme rychle reagovat a přinášet vám ty nejnovější zprávy, obrázky a trailery. Rychle na www.mafia2game.cz

NFS centrála - v poslední době se centrála rozrůstá, updaty jsou takřka denní a významně byla vylepšena sekce Underground2.

Na Poradně lovíme zloděje - spousta stránek se snaží parazitovat na naší práci, díky vám je odhalujeme a znepříjemňujeme jim život. Více najdete zde: http://poradna.scorpions.cz/viewtopic.php?t=32045

 

Redakční drby:

 

 

Mirek úspěšně dokončil asijskou misi a vrátil se domů. Koupil si nový počítač, protože ten starý již nestíhal jeho nároky (= už nebylo kam dávat porno ;-) a teď ho pilně testuje na nových hrách. Pro ostatní to má tu nevýhodu, že ho už dva týdny nikdo neviděl. I když, kdo ví jestli je to nevýhoda ;-)

 

Ondra se rozplácnul v koupelně a futrem narazil o hlavu (nebo obráceně). Také začal chodit do tanečních... teď mě napadá, jestli to nesouvisí?! :-)

 

Jake - kluk ušatá se ani neozve, tak nevíme co kde provádí... Hodně se věnuje NFS webu, takže bych řekl, že má čas, tj. - nemá auto a momentálně ani babu... Jenže Jake bez baby, to je jako Paroubek bez bradavice, za tím bude něco jiného. :-) Vyšleme náš detektivní tým a příště si to povíme!

 

Noruen - chtěli byste vidět jak člověka změní tříměsíční internetový půst? Nedoporučuji, je to otřesný pohled. Tik v oku, tik v koutku úst, tik v rukou, tik v hodinkách, tik-ťak v kapse... Nervózní podupávání nohou, oči rychle měnící směr pohledu, v rukou žmoulá kousek kabelu s koncovkou RJ45... Člověk by ho skoro až utratil, aby se už netrápil. :-)

Horká novinka!! No horká už moc ne, spíš jen teplá: Včera mu svitla naděje, že se do týdne připojí do sítě sítí, takže se ho snad povede zachránit, hurá!! :-)

 

TonySkate - pracuje na Mafia 1 a 2 stránkách, loví dvoumetrové baby a už dlouho nepořádal žádnou zahradní slavnost, plnou pivních výparů. Ale podle ověřených zpráv brzo zase začne, zvláště po přečtení několika mailů od Velkého kritika Jackala. Jen se bojíme, aby to zase nedopadlo jako na začátku prázdnin, kdy za rozbřesku běhal po louce, na sobě měl oblečené jen trenky s veverkou (a to je měl oblečené na hlavě!) a zpíval: "Ranní ptáče, dál nedoskáče, bez alkáče!". :-)

 

Kajlin zažila první studijní úspěch, kdy za svůj první referát získala 12 bodů, z 10ti možných. Jestli se ptáte, jak je to možné, dáváme vám na výběr z několika možností, co za tím mohlo být: byla za tím tvrdá příprava; z profesora byl cítit alkohol; dobrá konstelace hvězd - Mars byl v konjunkci se Saturnem; zkrácená minisukně o 5cm; Kajli vyhrožovala profesorovi, že mu uvaří; Kajli si to celé vymyslela :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.